Dofinansowanie dla OSP i PSP

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

pietruch
Posty: 160
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 17 mar 2011, 12:24
OSP (gm., woj.): Rogów, lubelskie
Kontakt:
Status: Offline

Re: Dofinansowanie dla OSP i PSP

Post autor: pietruch »

a ja jestem przeciw,
każdy ma swój mózg i niech działa
są firmy bardziej i mniej okoliczne każdy sobie wybierze do kogo chce pisać
więc długopis, papier i piszemy wniosek, podanie, prośbę (jak zwał tak zwał)
potem ładnie na kompie, w kopertę i zostaje czekać
nie liczcie na to że ktoś wam napisze
podanie o pracę też wam ktoś pisze??
trochę wyobraźni
i pamiętajcie że warto zaoferować coś od siebie, nie tylko poprosić o 20 tys na samochod :D
pozdro

majdol
Posty: 1
Rejestracja: wt 24 maja 2011, 11:59
OSP (gm., woj.): Stara Dąbrowa, Zachodniopomorskie
Status: Offline

Re: Dofinansowanie dla OSP i PSP

Post autor: majdol »

Witam ja skorzystałem z pieniędzy Unijnych czyli ,,Program Operacyjny Kapitał Ludzki" wnioski składałem w Wojewódzkim Urzędzie Pracy, w 2 projektach OSP Stara Dąbrowa była partnerem
1)Gminne Centrum Kultury miejscem integracji mieszkańców gminy Stara Dąbrowa
2)Lokalny animator aktywnej integracji
oraz w 3 projekcie OSP była już wnioskodawcą ,,Wyszkoleni Strażacy bezpieczna gmina" projekt jeszcze trwa cel projektu zakup zestawu ratowniczego czyli Torba R1 z deska oraz szynami Kramera oraz przeszkolenie 24 ochotników w KPP czyli kwalifikowana pierwsza pomoc (kurs medyczny) mogę się wymienić informacjami
osp-std@tlen.pl
stara_dabrowa@poczta.zosprp.pl

pietruch
Posty: 160
Rejestracja: czw 17 mar 2011, 12:24
OSP (gm., woj.): Rogów, lubelskie
Kontakt:
Status: Offline

Re: Dofinansowanie dla OSP i PSP

Post autor: pietruch »

heh a u mnie na lubelszczyźnie już większość kasy poszła infrasruktura i srodowisko juz nie oglasza naborów wniosków ale można robić jakieś małe projekty w ramach EFRR i inne
samemu ciężko coś wymyśleć a już napewno jak ktoś to robi po raz pierwszy u mnie w Gminie jest babka od funduszy unijnych pewnie u was też ktoś taki siedzi, a jak nie tooddział ARRiMR niby oni od rolnictwa ale znajomy moich rodziców który tam pracuje dużo mi podpowiedział
pozdro i wytrwalości życze

t2410
Posty: 5
Rejestracja: śr 18 sie 2010, 11:16
OSP (gm., woj.): Ossy (Ożarowice, Śląskie)
Status: Offline

Re: Dofinansowanie dla OSP i PSP

Post autor: t2410 »

ja też proszę o informacje t2410@interia.pl

HarynOKR
Posty: 2
Rejestracja: ndz 24 kwie 2011, 15:08
OSP (gm., woj.): Strzeleczki Strzeleczki opolskie
Status: Offline

Re: Dofinansowanie dla OSP i PSP

Post autor: HarynOKR »

Witam

Od tego roku przejąłem władzę w Naszym OSP bardzo bym prosił o podanie źródeł gdzie można cokolwiek otrzymać na rzecz OSP. Do kogo o co można pisać. Mam dobre relacje z pozostałymi jednostkami w naszej gminie jak również z jednostkami KSRG z terenu powiatu dlatego interesują mnie nawet propozycje większego formatu. Wszelkie informacje prosił bym o wysłanie na ospStrzeleczki@gmail.com.

pozdrawia
Haryn

OSPZagórna
Posty: 2
Rejestracja: pn 06 lut 2012, 16:13
Status: Offline

Re: Dofinansowanie dla OSP i PSP

Post autor: OSPZagórna »

Witam,

Chciałbym trochę odświeżyć temat. Mam takie pytanie jeżeli ktoś może podpowiedzieć jakie dofinansowania(dokładnie na jakie cele) można dostać dofinansowania i czy z UE są przewidziane jakieś dofinansofania na OSP na rok 2012 i dalej?

Pytanie kieruje tylko dlatego że jesteśmy młodym zarządem i nikt w starym sie takim czymś nie zajmował wcześniej a wiadomo chcemy troche rozwinąć nasza straż.

Jeżeli nie stanowi to żadnego problemu prosze o odpowiedzi na adres e-mail: ospzagorna@gmail.com

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony wt 07 lut 2012, 19:09 przez OSPZagórna, łącznie zmieniany 1 raz.

szkocka113
Posty: 2
Rejestracja: wt 07 lut 2012, 12:24
OSP (gm., woj.): witów(irządze.,śląskie.)
Status: Offline

Re: Dofinansowanie dla OSP i PSP

Post autor: szkocka113 »

Uprzejmie prosiłbym o informacje w sprawie możliwości dofinansowania jednostki OSP.
jokerka113@wp.pl

strazak1993
Posty: 9
Rejestracja: czw 29 mar 2012, 18:50
OSP (gm., woj.): OSP Leśne Odpadki
Status: Offline

Re:

Post autor: strazak1993 »

piotrkruk pisze:Jestem współautorem 2 projektów mojej jednostki OSP finansowanych w 75% z funduszu Phare. w 2003 dostaliśmy 3000 euro, a w bieżącym około 5000. Wnioski te składam w Euroregionie (w Polsce jest ich kilkanaście).
Projekt musi zawierać jakieś sensowne zagadnienie, np zawody strażackie, obóz młodzieżowy. Minusem jest to, że jednostka musi wyłożyć 25%. Pracy jest dużo ale warto. można kupić sprzęt potrzebny do przeprowadzeniaprojektu za 25% sumy.
chętnym mogę przesłac moje projekty które przeszły.


Czy ja również mógłbym prosić o te projekty?
e mail : faraon3333@wp.pl

Z góry dzięki :)

Raku
Posty: 204
Rejestracja: śr 30 lis 2011, 14:02
OSP (gm., woj.): Bierna, Sulików, Dolnośląskie
Status: Offline

Re: Dofinansowanie dla OSP i PSP

Post autor: Raku »

strazak1993

Tu taka mała pomoc :

http://pl.wikipedia.org/wiki/Phare

Jednym słowem już dawno nie aktualne :)

skulski5
Posty: 59
Rejestracja: czw 24 cze 2010, 15:16
OSP (gm., woj.): Tomaszów Bol. dolnoślaskie
Status: Offline

Re: Dofinansowanie dla OSP i PSP

Post autor: skulski5 »

Bardzo prosze o informacje na ten temat. Dziękuje

skulski5@wp.pl

sslawek77
Posty: 446
Rejestracja: pn 17 maja 2010, 20:06
Lokalizacja: z OSP
Kontakt:
Status: Offline

Re: Dofinansowanie dla OSP i PSP

Post autor: sslawek77 »

wczoraj rozmawiałem z kuzynem który jest instruktorem i mówił ze w zeszłym roku miał grupę strażaków z kilku miejscowości którzy napisali projekt na prawo jazdy kategorii C. W tym roku mają pisać na E, wkład własny chyba mieli 10 lub 15%. Teraz prowadzi instruktaż z grupą która się załapała na full pakiet C+E plus reszta tych rzeczy potrzebnych ( łączny koszt 10 tyś, wkład własny 1 tys.) Wiec warto pytać w miejscach gdzie piszą projekty, warunkiem było mieć papier od pracodawcy ze jest się zatrudnionym, i kurs jest w celu poszerzenia kwalifikacji.

walesa
Posty: 26
Rejestracja: pt 02 wrz 2011, 21:47
OSP (gm., woj.): skalbmierz.świętokezyskie
Status: Offline

Re: Dofinansowanie dla OSP i PSP

Post autor: walesa »

Czy można dostać dofinansowanie do pompy szlamowej i ewentualnie w jakiej kwocie?

fajerman-1
Posty: 193
Rejestracja: ndz 30 kwie 2006, 11:15
Status: Offline

Re: Dofinansowanie dla OSP i PSP

Post autor: fajerman-1 »

Witam czy mogę prosić o przesłanie takowego projektu na adres mazur.leszek@op.pl
Dziekuje

Chuchro83
Posty: 29
Rejestracja: wt 10 sty 2012, 23:26
OSP (gm., woj.): OSP Kruszew (gm pniewy. mazowieckie)
Status: Offline

Re: Dofinansowanie dla OSP i PSP

Post autor: Chuchro83 »

Uprzejmie prosiłbym o informacje w sprawie możliwości dofinansowania oraz projekty jednostki OSP.
zalewski-lukasz@wp.pl

ospbrzostowo
Posty: 1
Rejestracja: śr 20 cze 2012, 15:22
OSP (gm., woj.): WIELKOPOLSKA, Miasteczko Krajeńskie
Status: Offline

Re: Dofinansowanie dla OSP i PSP

Post autor: ospbrzostowo »

Witam,
Proszę również o jakieś wskazówki ponieważ chcemy zakupić używany samochód i szukamy każdej pomocy.
Interesują nas projekty unijne jak i sponsorzy.
Chętnie również byśmy uczestniczyli w projektach np Kapitał Ludzki i szkolili naszych strażaków.
Proszę o pomoc.
nasz adres: ospbrzostowo@hotmail.com

dziekujemy
OSP Brzostowo
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat