Dofinansowanie dla OSP i PSP

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

Raku
Posty: 204
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 30 lis 2011, 14:02
OSP (gm., woj.): Bierna, Sulików, Dolnośląskie
Status: Offline

Re: Dofinansowanie dla OSP i PSP

Post autor: Raku »

Żaden program unijny nie da wam pieniędzy na używane auto. Sponsorzy to bardziej lokalni bo wątpię żeby np Orlen dał 10 tyś do zakupu 12 letniego auta... a poza tym to wszystko już było na forum więc zachęcam do użycia opcji szukaj ;)

jens16
Posty: 179
Rejestracja: wt 11 gru 2012, 10:46
OSP (gm., woj.): Gradki(woj.świętokszyskie)
Status: Offline

Re: Dofinansowanie dla OSP i PSP

Post autor: jens16 »

sslawek77 pisze:wczoraj rozmawiałem z kuzynem który jest instruktorem i mówił ze w zeszłym roku miał grupę strażaków z kilku miejscowości którzy napisali projekt na prawo jazdy kategorii C. W tym roku mają pisać na E, wkład własny chyba mieli 10 lub 15%. Teraz prowadzi instruktaż z grupą która się załapała na full pakiet C+E plus reszta tych rzeczy potrzebnych ( łączny koszt 10 tyś, wkład własny 1 tys.) Wiec warto pytać w miejscach gdzie piszą projekty, warunkiem było mieć papier od pracodawcy ze jest się zatrudnionym, i kurs jest w celu poszerzenia kwalifikacji.
Witam, a orientujesz się gdzie można składać taki projekt i czy samemu można napisać?

eljotnes
Posty: 140
Rejestracja: śr 09 sty 2013, 14:25
Status: Offline

Re: Dofinansowanie dla OSP i PSP

Post autor: eljotnes »

pieniedzmi z UE na potrzeby straży OSP dysponuje ogółem Urząd Marszałkowski i tam należy zgłosić zapytanie /są specjalne wydziały/, rozdział środków koordynują ZW ZOSP - konkursy ogłasza UM albo WFOŚiGW - zalezy kto jest odpowiedzialny /UM może scedować na WFOŚ jako instytucje zarządzajacą/

danielos
Posty: 5
Rejestracja: ndz 01 cze 2014, 11:56
OSP (gm., woj.): Czarnożyły, woj. łódzkie
Lokalizacja: Czarnożyły
Kontakt:
Status: Offline

Re: Dofinansowanie dla OSP i PSP

Post autor: danielos »

czołem.

jeśli mogę prosić to też proszę o informację
daniel.laczmanski@gmail.com
Tyl­ko życie poświęco­ne in­nym war­te jest przeżycia. Albert Einstein

jens16
Posty: 179
Rejestracja: wt 11 gru 2012, 10:46
OSP (gm., woj.): Gradki(woj.świętokszyskie)
Status: Offline

Re: Dofinansowanie dla OSP i PSP

Post autor: jens16 »

Witam Panowie i Panie. Czy ktoś z was orientuje się czy można pozyskać dofinansowanie z Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników jeśli tak to na jakiej zasadzie się to odbywa? Czy jest konkretny wzór wniosku czy może można samemu napisać w formie prośby?
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat