Dofinansowanie dla OSP i PSP

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

Alek
Posty: 4
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 07 lut 2006, 19:44
Lokalizacja: Bogucin
Status: Offline

Post autor: Alek »

Bardzo proszę o informacje na temat możliwości dofinansowania OSP i wzory wniosków na adres: kip7@vp.pl
Z góry dziękuję.

Pozdrawiam,Alek

Porta
Posty: 20
Rejestracja: śr 31 sie 2005, 13:18
Lokalizacja: Nowa Wieś Lęborska
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Porta »

Panowie, 90% postów są tego typu [ a wyślij, a podeślij ... ]! Dajcie na wstrzymanie, a projekt proszę zamieścić na jakimś serwerze, WWW, aby każdy mógł go pobrać.

Mogę zapewnić takie zaplecze. Proszę o kontakt GG: 3942022
Obrazek

Muerte
Posty: 106
Rejestracja: wt 15 lip 2003, 09:28
Status: Offline

hmm

Post autor: Muerte »

widze Porta, ¿e zaczynasz rz±dziæ tak¿e forum ZG... daj sobie na wstrzymanie. tu nie jeste¶ adminem...

Porta
Posty: 20
Rejestracja: śr 31 sie 2005, 13:18
Lokalizacja: Nowa Wieś Lęborska
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Porta »

Zabawny jesteś, naprawdę ... Ja nie mam zamiaru tutaj się "rządzić". Tylko daje do zrozumienia, że to forum to jeden wielki śmietnik, dzięki waszym postom, które nic nie wnoszą do tematu, a jednynie są treści podobnej jak większość. Paranoja, naprawdę ... Jeśli to się nie zmieni, baza danych osiągnie rekordowe rozmiary i wtedy będzie problem :)
Obrazek

Muerte
Posty: 106
Rejestracja: wt 15 lip 2003, 09:28
Status: Offline

Post autor: Muerte »

skoro uwa¿asz,ze to forum to "¶mietnik" to po co zamykasz posty na forum strazak.pl i odsylasz jego uczestnikow na forum ZG? zastanow sie co robisz!! chyba ktos dal tobie za duzo wladzy :P

miggru
Status: Offline

Post autor: miggru »

Panowie, 90% postów są tego typu [ a wyślij, a podeślij ... ]!
Po to powstał ten temat aby sobie pomgać wzajemnie bo przecież nie każdy ma talent aby napisać wniosek o dofinansowanie. Ja osobiście nie mam nic na przeciwko takim inicjatywą i też bym prosił o jakiś wzór i wszelkie informacje o dofinansowaniach zarówno ze środków UE jak i krajowych. Jestem zielony w tych sprawach bo dopiero w tym roku znalazłem się w zarządzie i jeszcze nie znam się na wszystkim. Mój email: miggru@o2.pl
Z góry dzięki

marko84
Posty: 1
Rejestracja: ndz 04 gru 2005, 16:16
Status: Offline

Post autor: marko84 »

w miarę możliwości też prosiłbym o przesłnie przykładowych projektów i bliższych informacji jak należy efektywnie to wykorzystać marko84@wp.pl
http://s1.bitefight.pl/c.php?uid=61350 grajcie i powołujcie innych

dyzio
Posty: 1
Rejestracja: sob 11 lut 2006, 18:09
Status: Offline

Post autor: dyzio »

:) Witam wszystkich i pozdrawiam :) Chciałbym was zapytać czy ktoś korzystał z usług stowarzyszenia "RATOWNIK" , a jeśli tak to z jakim efektem :D
Serdecznie pozdrawiam!!!

Ania26
Posty: 2
Rejestracja: śr 22 mar 2006, 12:59
Lokalizacja: OSP Sławków
Status: Offline

Post autor: Ania26 »

Bardzo proszę o informacje na temat możliwości dofinansowania OSP i wzory wniosków na

osp-sikawa
Posty: 34
Rejestracja: śr 15 gru 2004, 20:32
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: osp-sikawa »

Podpisuje sie pod wyzej napisanym postem i rowniez prosze o jakies informacje na ten temat na adres mailowy osp.sikawa@vp.pl Z gory dziekuje.
www.ospsikawa.republika.pl <---- Zapraszamy na nową stronę :P

Kornel
Posty: 29
Rejestracja: śr 09 lis 2005, 12:03
Lokalizacja: woj pomorskie
Status: Offline

Post autor: Kornel »

piotrkruk pisze:Jestem współautorem 2 projektów mojej jednostki OSP finansowanych w 75% z funduszu Phare. w 2003 dostaliśmy 3000 euro, a w bieżącym około 5000. Wnioski te składam w Euroregionie (w Polsce jest ich kilkanaście).
Projekt musi zawierać jakieś sensowne zagadnienie, np zawody strażackie, obóz młodzieżowy. Minusem jest to, że jednostka musi wyłożyć 25%. Pracy jest dużo ale warto. można kupić sprzęt potrzebny do przeprowadzeniaprojektu za 25% sumy.
chętnym mogę przesłac moje projekty które przeszły.
jak bys mogł to mi je przeslij na adres korla8@wp.pl :D

Tomasz Poręba
Posty: 122
Rejestracja: czw 20 lis 2003, 15:10
Status: Offline

Post autor: Tomasz Poręba »

Tym razem o potencjalnym dofinansowaniu dla OSP.

Druhnny i Druhowie z gmin wiejskich spróbujcie zachęcam szczerze jest 3,2 mln zł do rozdysponowania + dla każdego kto się zakwalifikuje zestaw laptop, rzutnik multimedialny.
Informacja sygnalna na stronie
http://www.zosprp.pl/php/index.php?mode ... lnosci=197
dalsze informacje na http://www.rp-internetowa.pl/
Pozdrawiam zachęcam i życzę powodzenia.
Tomasz Poręba
Szamot

marcin czewa
Posty: 35
Rejestracja: wt 28 lut 2006, 18:28
Status: Offline

Post autor: marcin czewa »

witam jak mozna prosze o pdeslanie dokladnych informacji i wzoru wniosku na marcinczapski@interia.pl

Łukasz86
Posty: 2
Rejestracja: pt 21 kwie 2006, 12:54
Status: Offline

Post autor: Łukasz86 »

Ja także bardzo proszę o informacje na temat dofinansowana i o projekty ospzawada@o2.pl Z góry dziękuję

Marcin Merta
Posty: 24
Rejestracja: pt 23 cze 2006, 14:07
Lokalizacja: OSP Opojowice
Status: Offline

Projekty

Post autor: Marcin Merta »

Również proszę koledzy o wzory projektów realizowanych przez Was. ospopojowice@onet.eu
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat