90lat straży

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

Topic author
kustyk082090
Posty: 61
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pn 28 sty 2013, 08:42
Status: Offline

90lat straży

Post autor: kustyk082090 »

Mam problem bo nie mogę dojść z wójtem do porozumienia bo na 90lat straży planujemy uroczystość 3 maja to jest święto państwowe i przy wysyłaniu zaproszeń do urzędników chcemy dołączyć kartki z numerami żeby dzwonili o potwierdzenie przybycia żeby ponieść jak najmniejsze koszta organizacyjne. Całą uroczystość robimy za swoje pieniądze gmina nic nam nie dokłada ani zarząd gminny OSP. Napiszcie co wy byście zrobili na naszym miejscu

ANDY
Posty: 54
Rejestracja: śr 21 sty 2009, 00:42
Status: Offline

Re: 90lat straży

Post autor: ANDY »

Jeśli chcecie łączyć jubileusz ze świętem konstytucji, to gmina niech dołoży połowę kasy i wtedy jesteście z wójtem współorganizatorami, na zaproszeniach podpisuje się z jednej strony prezes a z drugiej wójt (można się spierać po której stronie bo prawa jest ważniejsza) i wtedy goście osp d potwierdzają u prezesa (komendant, prezes ZOP itp) a goście wójta potwierdzają u wójta (starosta, wojewoda itp.). Ale jak sami finansujecie to wójt jest gościem tak samo jak inni i to on powinien dostać zaproszenie od prezesa - jak inni goście (potwierdza też jak inni). I bez znaczenia jest to czy to będzie trzeci czy czwarty albo drugi maja (święto flagi).

ospglinik
Posty: 506
Rejestracja: czw 19 sty 2012, 18:21
OSP (gm., woj.): glinik,podkarpackie
Status: Offline

Re: 90lat straży

Post autor: ospglinik »

a nie możecie w inny dzień ,tak to robi się to polityczne,bo państwowe sami wykładacie kasę może na jednym zyskacie a na drugim stracicie nikt nie potwierdzi wam na sto procent przybyćia chyba że druhowie z osp

Topic author
kustyk082090
Posty: 61
Rejestracja: pn 28 sty 2013, 08:42
Status: Offline

Re: 90lat straży

Post autor: kustyk082090 »

w jakim terminie by nie było to wójt ni tak nam nie dołoży . CZyli wójt nie może się podpisać na zaproszeniach jak nie daję kasy?
to może się określą czy będzie ktoś w ich miejsce bo planujemy na ok. 230 osób i niech niech nie przyjadą urzędniki i musimy zjeść wszystko sami;)

Adammr
Posty: 21
Rejestracja: pn 12 sty 2015, 16:16
Lokalizacja: Polska
Kontakt:
Status: Offline

90lat straży

Post autor: Adammr »

ja w temacie mam 19 lat i zajawka jest po całości , tylko brzmi pytanie czy jest sens w moim wieku ?

Poszukuję świetnego rozwiązania do promocji i pozycjonowania mojej strony internetowej Wyszukałem w google taką agencję słyszeliście coś o nich? www tej organizacji zamieszczam http://bit.ly/1DcUgoL
Zasiąść w mieszkaniu, przygotować sobie rooibosa i przeglądnąć tomik poezji przy świetle z nocnej lampy - perfekcyjne zakończenie dnia. http://katalog.hoga.pl/wpis/81659/Firmy ... Kemar.html
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat