OSP Rota

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

Topic author
zyta
Posty: 2
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: ndz 02 maja 2010, 22:47
OSP (gm., woj.): sobótka,dolnośląskie
Status: Offline

OSP Rota

Post autor: zyta »

Chciałabym spytać się Was jakie macie doświadczenia z OSP Rota? Ja mam doświadczenia mało pozytywne,zamówiłam mundury galowe dla naszej jednostki na początku stycznia ,po złożeniu zamówienia nie dostałam żadnej odpowiedzi czy zamówienie poszło do realizacji,wysyłane e-maile były tylko jednostronne czyli ja wysyłam,a odbiorca jest głuchy.Po kilku telefonach łaskawie otrzymałam odpowiedz ,że mundury są w szwalni i będą gotowe za 3 tygodnie,, czyli na początku lutego,minął prawie cały miesiąc luty i przesyłka nie przychodziła ,nie było jak zwykle żadnej informacji z Osp Rota ,które wychodzi z założenia ,że to klient ma sam interesować się co jest z jego zamówieniem.Zadzwoniłam ponownie i otrzymałam informację,że cała szwalnia jest chora :( i maja poślizg w zamówieniach,poinformowano mnie w mało uprzejmy sposób ,że mundury będą za tydzień,tzn.w pierwszym tygodniu marca,i tak co tydzień dzwoniłam ,czy jest moje zamówienie i byłam zapewniana ,że jest właśnie wysyłane, w mało uprzejmy sposób wręcz chamski, bo Pani która odbierała telefony robiła to z wielką łaską,jakbym przeszkadzała jej w piciu kawy,a przesyłki jak nie było to nie było,wreszcie dotarła paczka pod koniec marca i okazało się ,że jest niezgodna z zamówieniem spodnie były dobre,a marynarki były uszyte jak na olbrzyma,gdy zadzwoniłam do firmy informując o niezgodnej przesyłce,okazało się,że pomylili zamówienia :? Wysłałam na swój koszt marynarki i łaskawie doszły dzisiaj 9.04.2015 po wielu kłótniach i ponagleniach,ale o fakturze mogę zapomnieć bo Pani nie bardzo orientuje się jak wystawia się faktury dla osób fizycznych nie prowadzących działalność gospodarczą.Chciałabym przestrzec przed zamówieniami w Osp Rota ,chociaż mają atrakcyjne ceny,sposób traktowania klienta pozostawia wiele do życzenia ,a termin realizacji trwa wieczność moim przypadku trwało to około 3,5 miesiąca,nie ma żadnej informacji o poślizgu w realizacji,a jak ktoś dzwoni z prośbą o informację,to jest zbywany w mało kulturalny sposób.

sslawek77
Posty: 446
Rejestracja: pn 17 maja 2010, 20:06
Lokalizacja: z OSP
Kontakt:
Status: Offline

Re: OSP Rota

Post autor: sslawek77 »

w tamtym roku chciałem tam zamówić rogatywki na floriana, po złożeniu zamówienia cisza i trzeba było pożyczyć.

grzegorz79
Posty: 82
Rejestracja: pn 02 maja 2011, 10:17
OSP (gm., woj.): Gostycyn,kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: www.gostycyn.osp.org.pl
Status: Offline

Re: OSP Rota

Post autor: grzegorz79 »

Miałem podobnie-realizacja z ogromnym opóźnieniem,część zamówienia nigdy nie dotarło.Ponadto dwukrotnie otrzymałem od nich faktury za zamówienie które prawie rok wcześniej zostało zapłacone.
Jedyny plus niska cena wyjściówek.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat