Mundur koszarowy czy garnitur?

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

Topic author
Maru661
Posty: 57
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: ndz 11 paź 2015, 11:28
Status: Offline

Mundur koszarowy czy garnitur?

Post autor: Maru661 »

Witam, mam pytanie jak zresztą widać po temacie chodzi o sposób ubioru strażaka na uroczystościach.

Zastanawiacie się na pewno dlaczego pytam bo logicznym jest aby ubrać mundur wyjściowy. Tu pojawia się kłopot bo owego nie mam a straż nie taka bogata i nie kupuje mundurów od tak i musi czekać aż gmina raczy pomyśleć czy da czy nie.

I tak, czy do kościoła na św. Floriana, pielgrzymkę itp. w garniturze czy mundurze koszarowym?
Na walne zebranie w garniturze czy mundurze koszarowym?

Czekam na odpowiedzi

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika

youngfirefighter
Posty: 37
Rejestracja: wt 18 mar 2014, 18:51
Status: Offline

Re: Mundur koszarowy czy garnitur?

Post autor: youngfirefighter »

U nas bylo tak,ze jak ktos nie mial galowki (grupa 6 ochotnikow) , a reszta ok 10 to Ci co mieli to szli w galowce, a Ci co koszarowke to w koszarowce ale nie mieszalismy sie miedzy soba. Wiec wydaje mi sie ze jak zrobicie tak jak my to bedzie to wygladalo nie najgorzej.

Zenus
Posty: 121
Rejestracja: czw 07 sie 2014, 22:28
Status: Offline

Re: Mundur koszarowy czy garnitur?

Post autor: Zenus »

Nie ma przeciwwskazań żeby zakładać na uroczystości koszarówki.

jakolip
Posty: 1
Rejestracja: sob 07 lis 2015, 09:47
OSP (gm., woj.): podkarpackie Rzeszow
Status: Offline

Re: Mundur koszarowy czy garnitur?

Post autor: jakolip »

Oczywiście, że garnitur ;)

karoml
Posty: 3
Rejestracja: czw 05 lis 2015, 18:23
Status: Offline

Re: Mundur koszarowy czy garnitur?

Post autor: karoml »

Fajnie że są tu osoby które znają się na rzeczy. Pozdrawiam was ciepło!

ollafe88n
Posty: 350
Rejestracja: wt 29 lis 2016, 16:08
Status: Offline

Re: Mundur koszarowy czy garnitur?

Post autor: ollafe88n »

Ja własnie zastanawiam się nad zakupem dla siebie nowej marynarki na jakieś eleganckie spotkania i znalazłem podczas poszukiwań cos takiego jak marynarka z wełny owczej i wielbłądziej w sklepie M-Ceran. Trochę o tym poczytałem i wydaje się, że taka marynarka to na prawdę spory prestiż i warto jest mieć jedną chociaż w swojej garderobie. Wy takie posiadacie i polecacie mi kupić jedną dla siebie?

kikak
Posty: 863
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:33
Status: Offline

Re: Mundur koszarowy czy garnitur?

Post autor: kikak »

Od siebie polecam zerknąć Wam na stronę producenta https://www.balamonte.com/produkty/garnitury/ wydaje mi się, że każdy znajdzie tutaj garnitur idealny dla siebie. Szczególnie, że są bardzo atrakcyjne pod względem ceny i jakości. Mam od Balamonte dwa garnitury i zarówno w jednym jak i drugim czuję się znakomicie.

Fryderyk
Posty: 397
Rejestracja: pn 19 wrz 2022, 15:44
Status: Offline

Re: Mundur koszarowy czy garnitur?

Post autor: Fryderyk »

Kluczem w tym przypadku może być zorientowanie się, co będzie Wam najbardziej odpowiadało. Ja na blogu https://pewienpan.pl/Krawaty-z-grenadyn ... 78394.html czytałem więcej na temat doboru stylowych dodatków dla eleganckich mężczyzn i czuję, że takie kwestie faktycznie mogą sprawić, że dana stylizacja będzie kompletna. A co Wy sądzicie na ten temat?
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat