Strona Internetowa dla OSP!

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

Topic author
Maru661
Posty: 57
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: ndz 11 paź 2015, 11:28
Status: Offline

Re: Strona Internetowa dla OSP!

Post autor: Maru661 »

Tutaj za domenę trzeba płacić zaiste a powstał nowy host osp.pl i tam wszyscy idą... wiadomo że to nie to samo ale sam jestem zadowolony z darmowego hostingu osp.pl

lider51
Posty: 5
Rejestracja: pt 08 sty 2016, 09:58
OSP (gm., woj.): Łazów,Żytno,Łódzkie
Status: Offline

Re: Strona Internetowa dla OSP!

Post autor: lider51 »

Macie kłopot ze stroną internetową? - przecież ZGOSP RP oferuje darmowy hosting i można sobie tam wykonać wedle szablony własną stronkę!
Swoją drogą - posty marketingowe na stronie tematycznej to trochę nie tak panie moderatorze - gdzie regulamin?

OSPGrabiePolske
Posty: 4
Rejestracja: ndz 03 sty 2016, 00:20
OSP (gm., woj.): Gąbin, Mazowieckie
Status: Offline

Re: Strona Internetowa dla OSP!

Post autor: OSPGrabiePolske »

Witam,
Długo trzeba czekać na aktywacje konta w osp.org.pl, żebym mógł uruchomić stronę internetową. Wniosek złożyłem wczoraj o godz 12.00 . Dostałem info że wszystko jest okej i mam czekać do 24h na potwierdzenie. Potem dostałem drugiego maila że zainstalowany został tam Wordpress. Podali login a w haśle jest że podane w poprzedniej korespondencji której nie dostałem.
Awatar użytkownika

lider1989
Posty: 18
Rejestracja: czw 03 wrz 2015, 08:34
OSP (gm., woj.): OSP KSRG Ujazd Górny
Status: Offline

Re: Strona Internetowa dla OSP!

Post autor: lider1989 »

i jesteście zależni od jakiegoś administratora i wasza strona się nazywa z dopiskiem osp.org.pl co później składa się na 100 znaków nazwa strony. W tych czasach dla OSP kupuję się za 20-40 zł na rok serwer i na nasze potrzeby wystarczą, a zrobienie strony fajnej dla oka to też kolejna sprawa za Was strony z serwerami ich nie zrobią.

Maurycy
Posty: 12
Rejestracja: sob 08 paź 2016, 00:47
Status: Offline

Re: Strona Internetowa dla OSP!

Post autor: Maurycy »

lider1989 pisze:Tak jak w temacie: Strona internetowa dla OSP na każdą kieszeń. Strony są miłe dla oka i funkcjonalne takie właśnie są potrzebne dla OSP. Kontakt pod adresem smbpug@gmail.com

Przykład strony:
http://www.ospksrgujazdgorny.pl
http://www.lgd-szlakiemgranitu.pl
Niestety ta pierwsza strona nie działa, nie mogę zobaczyć :|

daria
Posty: 20
Rejestracja: pn 14 lis 2016, 16:27
Status: Offline

Re: Strona Internetowa dla OSP!

Post autor: daria »

Strona Internetowa jest bardzo ważna :) powinna dobrze działać
Afrykańskie Mango - czy naprawdę działa

XCerber
Posty: 421
Rejestracja: czw 31 maja 2012, 12:04
OSP (gm., woj.): Pinczyn, Zblewo, Pomorskie
Status: Offline

Re: Strona Internetowa dla OSP!

Post autor: XCerber »

nasza stronka www.pinczyn.osp.org.pl dziala dobrze, zbudowana na Joomli. jak na darmoszke to uwazam ze calkiem calkiem :)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat