przekazanie sprzetu z Lasów Państwowych

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

sekretarz-kronikarz
Posty: 15
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 12 kwie 2012, 10:59
OSP (gm., woj.): OSP Wola Radłowska, Radłów, małopolskie
Status: Offline

Re: przekazanie sprzetu z Lasów Państwowych

Post autor: sekretarz-kronikarz »

Kolego ja pisałem w imieniu naszej osp. I sprawa tak się przedstawia. Jeden wniosek poszedł do "naszego" nadleśniczego lasów w naszej okolicy o przekazanie pilarki bądź środków finansowych, po 3 tygodniach zadzwoniła pani z sekretariatu i mówi ze wniosek został rozpatrzony i przyznali nam 500zł bo więcej nie mogą bo to w formie darowizny, a sprzętu jako tak ze nie ma możliwości. poczekałem miesiąc i wysłałem drugie pismo tym razem do regionalnej dyrekcji lasów państwowych na adres biura dyrektora. sprawa tez chyba ze 3 tygodnie trwała ale nagle odpowiedź jest dostaliśmy 700zł darowizny :) przysyłają umowę pocztą wy to podpisujecie odsyłacie i czekacie na przelew. może to nie są kwoty oszałamiające ale grosz do grosza i jest 1200zł a kosztowało mnie to 4 kartki papieru przesyłka i może godzinę czasu na napisanie czegoś sensownego. Tak że mam nadzieje że wam też się powiedzie :)

dh.michal
Posty: 232
Rejestracja: śr 03 sie 2011, 00:34
OSP (gm., woj.): Żebry,gm.Wąsosz,woj.Podlaskie
Lokalizacja: Żebry
Kontakt:
Status: Offline

Re: przekazanie sprzetu z Lasów Państwowych

Post autor: dh.michal »

Druhny i Druhowie nareszcie i ja mogę się pochwalić, otóż dostaliśmy z nadleśnictwa 2000 zł za zakup pilarki. Trzeba było prawie rok poczekać ale się opłacało. Więc piszcie wnioski bo warto.
Pozdrawiam
„Idę tam,skąd wszyscy inni uciekają w obawie przed śmiercią”

http://www.osp.wies-zebry.pl

strazak54958
Posty: 11
Rejestracja: pn 02 kwie 2012, 17:09
OSP (gm., woj.): Ujazd , Łódzkie
Status: Offline

Re: przekazanie sprzetu z Lasów Państwowych

Post autor: strazak54958 »

Witam wszystkich mam prośbę o przesłanie wzoru takiego wniosku do nadleśnictwa o przekazanie sprzętu
z góry dziękuję wszystkim :) michalgoz1807@interia.pl

dh.michal
Posty: 232
Rejestracja: śr 03 sie 2011, 00:34
OSP (gm., woj.): Żebry,gm.Wąsosz,woj.Podlaskie
Lokalizacja: Żebry
Kontakt:
Status: Offline

Re: przekazanie sprzetu z Lasów Państwowych

Post autor: dh.michal »

strazak54958 pisze:Witam wszystkich mam prośbę o przesłanie wzoru takiego wniosku do nadleśnictwa o przekazanie sprzętu
z góry dziękuję wszystkim :) michalgoz1807@interia.pl
Druhu kolego kiedyś już pisałem, nad szukaniem kolega by trochę zmarnował czasu więc wrzucam jeszcze raz.

http://www.zosprp.pl/forum/viewtopic.ph ... 594#p21594

Trochę druh może zmienić bo ja pisałem o swojej, więc że nie tak samo.
Pozdrawiam
„Idę tam,skąd wszyscy inni uciekają w obawie przed śmiercią”

http://www.osp.wies-zebry.pl

stefan
Posty: 66
Rejestracja: śr 02 mar 2011, 21:11
OSP (gm., woj.): województwo Śląskie
Status: Offline

Re: przekazanie sprzetu z Lasów Państwowych

Post autor: stefan »

A jak wygląda sprawa z udokumentowanie zakupionego sprzęty, czy lasy państwowe wymagają potwierdzenia podarowanych pieniędzy na cel??

stefan
Posty: 66
Rejestracja: śr 02 mar 2011, 21:11
OSP (gm., woj.): województwo Śląskie
Status: Offline

Re: przekazanie sprzetu z Lasów Państwowych

Post autor: stefan »

A jak wygląda sprawa z udokumentowanie zakupionego sprzęty, czy lasy państwowe wymagają potwierdzenia podarowanych pieniędzy na cel??

strazak09
Posty: 4
Rejestracja: wt 27 lis 2012, 09:53
OSP (gm., woj.): gm. gniezno , woj.wielkopolskie
Status: Offline

Re: przekazanie sprzetu z Lasów Państwowych

Post autor: strazak09 »

Witam druhów jestem nowym użytkownikiem mam nadzieje że miło nam się będzie wymieniało informacje i rady , moje uczestnictwo chciałbym zacząć od tego tematu może też uda mi się załatwić parę pieniążków dla mojej osp. Ja tez mógłbym prosić o takie podanko strazak09@o2.pl
dziękuje i pozdrawiam :)

dh.michal
Posty: 232
Rejestracja: śr 03 sie 2011, 00:34
OSP (gm., woj.): Żebry,gm.Wąsosz,woj.Podlaskie
Lokalizacja: Żebry
Kontakt:
Status: Offline

Re: przekazanie sprzetu z Lasów Państwowych

Post autor: dh.michal »

strazak09 pisze:Witam druhów jestem nowym użytkownikiem mam nadzieje że miło nam się będzie wymieniało informacje i rady , moje uczestnictwo chciałbym zacząć od tego tematu może też uda mi się załatwić parę pieniążków dla mojej osp. Ja tez mógłbym prosić o takie podanko strazak09@o2.pl
dziękuje i pozdrawiam :)
Kolego, jesteś nowy na forum, więc powinieneś zacząć od czytania. Dosłownie 3 posty nad twoim, już pisałem, ale że mam mocne nerwy, to podam jeszcze raz.

http://www.zosprp.pl/forum/viewtopic.ph ... 594#p21594

Trochę druh może zmienić bo ja pisałem o swojej, więc żeby nie tak samo.
Pozdrawiam
„Idę tam,skąd wszyscy inni uciekają w obawie przed śmiercią”

http://www.osp.wies-zebry.pl
Awatar użytkownika

szopek140890
Posty: 27
Rejestracja: ndz 27 lut 2011, 13:28
OSP (gm., woj.): OSP Kłodawa(woj. pomorskie)
Lokalizacja: Kłodawa/pow. chojnicki
Status: Offline

Re: przekazanie sprzetu z Lasów Państwowych

Post autor: szopek140890 »

strazak09 pisze:Witam druhów jestem nowym użytkownikiem mam nadzieje że miło nam się będzie wymieniało informacje i rady , moje uczestnictwo chciałbym zacząć od tego tematu może też uda mi się załatwić parę pieniążków dla mojej osp. Ja tez mógłbym prosić o takie podanko strazak09@o2.pl
dziękuje i pozdrawiam :)
Jeśli znasz zasadę pisania wniosku do jakiejś instytucji to nie widzę problemu. Ja przeczytałem tylko na tym forum że można napisać do LP i napisałem z pozytywnym rezultatem, otrzymałem 1000 zł na umundurowanie a potwierdzeniem jest umowa między darczyńcą a obdarowanym w której zamieszczono na jaki cel jest przeznaczone podajesz nr konta bankowego i pozałatwiane....
Pisz do nadleśnictwa WARTO ja wysłałem tylko listem druhowie podpowiadają aby w mundurze galowym się przejść i zanieść wniosek na pewno w ten sposób wywrą większe wrażenie....
Obrazek

stefan
Posty: 66
Rejestracja: śr 02 mar 2011, 21:11
OSP (gm., woj.): województwo Śląskie
Status: Offline

Re: przekazanie sprzetu z Lasów Państwowych

Post autor: stefan »

koledzy składacie wniosek do głównej siedziby dyrekcji czy do oddziałów?

albercik1692
Posty: 45
Rejestracja: pn 27 lut 2012, 10:44
Status: Offline

Re: przekazanie sprzetu z Lasów Państwowych

Post autor: albercik1692 »

Do nadlesnictwa ,bo to do nich splywaja pieniadze z gory,aby poszly do podzialu na ich teren :)
Awatar użytkownika

damian_osp
Posty: 571
Rejestracja: ndz 24 kwie 2011, 10:15
OSP (gm., woj.): OSP Posada Zarszyńska
Kontakt:
Status: Offline

Re: przekazanie sprzetu z Lasów Państwowych

Post autor: damian_osp »

A ma jakieś znaczenie termin składania wniosków np końcem roku lub początkiem. Może wnioski są rozpatrywane w określonym terminie?? czy to nie ma znaczenia??
Bogu na chwałę, ludziom na pożytek

albercik1692
Posty: 45
Rejestracja: pn 27 lut 2012, 10:44
Status: Offline

Re: przekazanie sprzetu z Lasów Państwowych

Post autor: albercik1692 »

jedz do swojego nadlesnictwa i pogadaj :)

slawex26
Posty: 3
Rejestracja: sob 08 gru 2012, 17:13
OSP (gm., woj.): Cegłów, mazowieckie
Status: Offline

Re: przekazanie sprzetu z Lasów Państwowych

Post autor: slawex26 »

My napisaliśmy i dostaliśmy teraz 1000zł a na przyszły rok obiecali dołożyć 7000zł na samochód bojowy

jens16
Posty: 179
Rejestracja: wt 11 gru 2012, 10:46
OSP (gm., woj.): Gradki(woj.świętokszyskie)
Status: Offline

Re: przekazanie sprzetu z Lasów Państwowych

Post autor: jens16 »

Witam Panie i Panowie chce zapytać czy można pisać do Lasów i Nadleśnictwa dwa razy w roku, np. na początku i na końcu? Powiedzmy wysłałem w styczniu wniosek i dostałem pieniądze i pod koniec roku jeśli wyśle czy jest szansa dostać jakąś kwotę. Czy w ogóle ktoś z was tak dostał?
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat