Remiza

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

Topic author
matgud155
Posty: 2
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 06 kwie 2016, 15:05
Status: Offline

Remiza

Post autor: matgud155 »

Witam
W zeszłym roku wybudowaliśmy remizę. Niestety jest ona w stanie surowym. Mam do was takie pytanie. Wiecie gdzie i do kogo można pisać jakieś wnioski o dofinansowanie np. w zakupie okien? ZOSP odpada, ma ktoś jakieś inne pomysły i mógłby pomóc ? Każda podpowiedź będzie dla mnie cenna :)
Z góry dziękuję za pomoc
Pozdrawiam :D

Maru661
Posty: 57
Rejestracja: ndz 11 paź 2015, 11:28
Status: Offline

Re: Remiza

Post autor: Maru661 »

gmina? :)

Rumcajs
Posty: 28
Rejestracja: śr 01 lip 2009, 20:53
Status: Offline

Re: Remiza

Post autor: Rumcajs »

Witam!!

Pisać można wszędzie gdzie można ale nie zawsze jest efekt jak się nie ma znajomości??
Najlepiej jest znaleźć kto chce odliczyć od podatku najlepiej duża firma bo ma najwięcej obrotów.

Moja jednostka pozyskała w ten sposób wszystkie okna, w następnym roku drzwi wejściowe i garażowe, w tamtym roku blacho dachówkę na dach (montaż wykonaliśmy sami w czynie społecznym ponieważ są aż 3 firmy blacharskie. A w tym roku dostaliśmy trochę kasy na styropian na ocieplenie sali.

Są i wady takiej sytuacji gmina nas przestała wspierać w tym roku wszystkie jednostki dostały po parę groszy a nasza nic (bo według burmistrza nasza remiza jest najlepiej odszykowana w gminie) a prosiliśmy gminę o pieniądze na kominek (bo nie mamy ogrzewania)

Oczywiście wszystkich sponsorów, darczyńców i mieszkańców co roku dziękujemy i zapraszamy na festyn organizowany przez OSP (dziwnym trafem nigdy burmistrz do nas nie przyjechał choć zawsze jest proszony z zarządem gminy)

Nie wiem jak wasz udział w życie społeczne ale jest jeszcze jeden wielki sponsor KOŚCIUŁ jak się ma dobrego proboszcza a OSP udziela się w sprawy kościelne to zawsze kapnie z tacy i dla nas!!!

Proponuję ci wybrać się w dwie trzy osoby do właścicieli firm i porozmawiać w cztery oczy na bieżący temat i się nie wstydzić przecież to robisz dla mieszkańców nie dla siebie.

Pozdrawiam Serdecznie!!!
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat