Strona www

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

Topic author
Amanuensis
Posty: 14
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 05 lip 2007, 23:55
Status: Offline

Strona www

Post autor: Amanuensis »

Witam.
Mam małe zadanie, polegające na zrobieniu stronki internetowej.
Mam do Was pytanie, co według was chcielibyście widzieć na takiej stronce, jakie materiały do ściągnięcia powinni sie tam znaleść. Jeżeli możecie coś podpowiedzieć to proszę o opinie. Jeśli macie jakieś materiały które nie są zastrzeżone to proszę o przesłanie na adres straz.kostrze@gmail.com (w temacie proszę pisać "strona www") Jak stronka już ruszy wówczas poprosze was o wpisy linków do waszych stron, które będziemy systematycznie zamieszczać.
Z góry dziękując za pomoc
Pozdrawiam
Łukasz.

dawid_a
Posty: 162
Rejestracja: ndz 26 sie 2007, 23:00
Lokalizacja: płn PL
Status: Offline

Post autor: dawid_a »

ale jaką stronę??
o pożarnictwie??
o twojej jednostce??
o stronie prawnej czy stricte techniczej OSP??

Topic author
Amanuensis
Posty: 14
Rejestracja: czw 05 lip 2007, 23:55
Status: Offline

Post autor: Amanuensis »

dawid_a pisze:ale jaką stronę??
o pożarnictwie??
o twojej jednostce??
o stronie prawnej czy stricte techniczej OSP??
Przepraszam. Ma to być strona jednostek OSP z naszej gminy.
I chcielibysmy aby na niej było wszystko co potrzebne strażakom. A jak już widzicie to nie jestem biegły w informatyce :)

dawid_a
Posty: 162
Rejestracja: ndz 26 sie 2007, 23:00
Lokalizacja: płn PL
Status: Offline

Post autor: dawid_a »

Amanuensis pisze:
dawid_a pisze:ale jaką stronę??
o pożarnictwie??
o twojej jednostce??
o stronie prawnej czy stricte techniczej OSP??
Przepraszam. Ma to być strona jednostek OSP z naszej gminy.
I chcielibysmy aby na niej było wszystko co potrzebne strażakom. A jak już widzicie to nie jestem biegły w informatyce :)
primo - nie kopiuj tego co jest na innych stronach.
bardzo duzo jest podobnych stron o tematyce pozarniczej i kazdy chce się wykazac. niestety jest to bląd początkującego webmastera ze umieszcza wszystko od dowcipow o "strazokach" po modlitwę itp
pozniej przegląda sie strony i jest po prostu nudno bo wiele rzeczy jest i czlowiek nie moze odnalezc tych najwazniejszych.


secundo - strona ma byc prosta, schludna, szybko sie ladować i nie miec przestojów czyli musisz znalezc odpowiedni serwer no i jakos te stronę stworzyc. mowię o serwerze bo jak znam zycie będziesz chcial tam walnąc fotki a fotki pożerają łącze.

imho nie warto umieszczac forum na stronie bo jest trochę for gdzie strazacy mogą sobie pisac.


z racji ze wlasnie robię stronkę naszej osp stoje przed podobnym dylematem co na niej umiescic. wiec jesli ktos ma jakies pomysly to wrzuccie je tutaj
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat