Dofinansowanieo Jednostki OSP

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

jens16
Posty: 179
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 11 gru 2012, 10:46
OSP (gm., woj.): Gradki(woj.świętokszyskie)
Status: Offline

Re: Dofinansowanieo Jednostki OSP

Post autor: jens16 »

Słuchaj poradziłbym Ci, ale za dużo czasu na to poświęciłem i dużo się naszukałem, nagłówkowałem więc powiedziałem Ci tylko ogólnie jak szukać. Gotowego źródła i nazwy Ci nie podam niestety trzeba szukać posiedzieć.

smooke001
Posty: 11
Rejestracja: czw 18 lut 2016, 23:49
OSP (gm., woj.): Świętokrzyskie Kielce
Status: Offline

Re: Dofinansowanieo Jednostki OSP

Post autor: smooke001 »

Musimy sobie pomagać drodzy druchowie.
Niestety ja nie pomogę Ci w tej kwestii bo sam próbuje ogarnąć ten temat. Ale jak coś uda mi się wykombinowac to na pewno się tym z Tobą podzielę. OSP upadają gminy się na nas wypinaja niszcząc wieloletnią tradycję i chęci niesienia pomocy przez ochotników więc musimy zadbać sami o niektóre sprawy

Topic author
DawidZKA
Posty: 11
Rejestracja: czw 26 sty 2017, 17:43
Status: Offline

Re: Dofinansowanieo Jednostki OSP

Post autor: DawidZKA »

smooke001 pisze:Musimy sobie pomagać drodzy druchowie.
Niestety ja nie pomogę Ci w tej kwestii bo sam próbuje ogarnąć ten temat. Ale jak coś uda mi się wykombinowac to na pewno się tym z Tobą podzielę. OSP upadają gminy się na nas wypinaja niszcząc wieloletnią tradycję i chęci niesienia pomocy przez ochotników więc musimy zadbać sami o niektóre sprawy
Dokładnie zgadzam się z tobą. Jak mi się uda coś ogarnąć postaram się z wami tu podzielić. Ale dzięki wszystkim za pomoc w tej sprawie.

Gasik4
Posty: 289
Rejestracja: śr 19 paź 2016, 15:50
Status: Offline

Re: Dofinansowanieo Jednostki OSP

Post autor: Gasik4 »

Skoro o dotacjach mowa, zerknijcie jeszcze tu. Dobrze działające, sprawne oprogramowanie bardzo przecież ułatwia pracę.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat