Unia Oświęcim wspiera OSP w akcji Teddy Bear Toss !!

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

Topic author
borys
Posty: 26
Rejestracja: sob 16 lip 2011, 22:59
OSP (gm., woj.): Polska Małopolska
Status: Offline

Unia Oświęcim wspiera OSP w akcji Teddy Bear Toss !!

Post autor: borys » pt 24 lut 2017, 21:39

Szczytny cel

Sobotnie spotkanie Unii Oświęcim z Cracovią rozpocznie się wyjątkowo o godzinie 19:00. Podczas niego odbędzie się również akcja Teddy Bear Toss. Polega ona na tym, że fani przynoszą na mecz pluszowe zabawki i rzucają je na lód, gdy gospodarze strzelą pierwszego gola. Zebrane maskotki trafią tym razem do wszystkich jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych w powiecie oświęcimskim oraz do Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu.

– Chcemy, by każdy pojazd Straży Pożarnej był wyposażony w pluszaka – wyjaśnia Paweł Kram, prezes spółki Oświęcimski Sport. – Wszystko po to, by podczas każdej akcji ratunkowej z udziałem dzieci, można było je obdarować maskotką. Dzięki niej przynajmniej na chwilę będą mogły zapomnieć o wypadku czy pożarze.
Dla nie obeznanych. Akcja Teddy Bear Toss jest znana na lodowiskach całego świata. Kibice rzucają maskotki po pierwszym golu gospodarzy. Zazwyczaj maskotki trafiają do szpitali, domów dziecka itp. Tym razem ktoś pomyślał o OSP.
ODPOWIEDZ