I REGIONALNY FESTIWAL STRAŻACKICH I AMATORSKICH ORKIESTR DĘTYCH - ŻUROMIŃSKIE GRANIE 2017

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

Topic author
wlodekw67
Posty: 2
Rejestracja: sob 25 lut 2017, 18:52
OSP (gm., woj.): OSP Żuromin, g. Żuromin woj mazowieckie
Status: Offline

I REGIONALNY FESTIWAL STRAŻACKICH I AMATORSKICH ORKIESTR DĘTYCH - ŻUROMIŃSKIE GRANIE 2017

Post autor: wlodekw67 » sob 25 lut 2017, 19:09

OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
w Żurominie
Pl. Piłsudskiego 3 , 09-300 Żuromin


ZAPROSZENIE

25 czerwca 2017 roku odbędzie się I FESTIWAL STRAŻACKICH I AMATORSKICH ORKIESTR DĘTYCH – ŻUROMIN 2017, a zarazem największe święto muzyki orkiestrowej na północnym Mazowszu!
I Festiwal Strażackich i Amatorskich Orkiestr Dętych odbędzie w Parku Miejskim przy Pl. Piłsudskiego 3. Łącznie planowany jest udział 20 orkiestr dętych. Orkiestry marszem paradnym przejdą ulicami miasta i dotrą do Placu Piłsudskiego, gdzie wykonają razem 3 utwory (wskazane przez organizatora), co oficjalnie zainauguruje festiwal. Następnie w Parku Miejskim na scenie, każda orkiestra będzie miała możliwość zaprezentowania swojego dorobku artystycznego podczas koncertu estradowego (jeden utwór musi być polskiego autora). Planowane są również koncert plenerowe w miejscowościach powiatu żuromińskiego.
W związku z powyższym zapraszam orkiestry dęte do udziału w naszym festiwalu w szczególności z województw mazowieckiego, podlaskiego, kujawsko-pomorskiego, pomorskiego, zachodniopomorskiego, wielkopolskiego, lubuskiego, warmińsko - mazurskiego i łódzkiego.
W niedługim czasie pojawi się strona internetowa poświęcona festiwalowi www.festiwal.zuromin.pl . A na razie odsyłam do strony internetowej Żuromińskiego Centrum Kultury http://zetceka.wixsite.com/home gdzie w zakładce aktualności jest regulamin oraz karta zgłoszenia.

Ze strażackim pozdrowieniem

Prezes
Ochotniczej Straży Pożarnej
w Żurominie
Włodzimierz Wiśniewski
ODPOWIEDZ