Iveco Eurocargo

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

Topic author
mario74
Posty: 35
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 01 wrz 2015, 06:31
OSP (gm., woj.): OSP pow.strażacki
Status: Offline

Iveco Eurocargo

Post autor: mario74 »

Witam szczęśliwych posiadaczy Iveco Eurocargo.
Mamy takie pytanie odnośnie blokady mechanizmu różnicowego, a mianowicie nie chce się włączyć blokada tylnego mostu i blokada
wzdłużnego mechanizmu, włącza się tylko blokada przedniej osi - przynajmniej taka informacja się wyświetla, gdzie szukać przyczyny?

jgk
Posty: 65
Rejestracja: wt 08 gru 2015, 20:17
Status: Offline

Re: Iveco Eurocargo

Post autor: jgk »

Nie mam iveca z napędami ale skoro wyświetla jedną z trzech opcji blokad jakie podajesz to problem raczej będzie w elektryce, tym bardziej że piszesz że komunikat wyświetla się na desce jak dobrze zrozumiałem. Zacznijcie od bezpieczników.

Topic author
mario74
Posty: 35
Rejestracja: wt 01 wrz 2015, 06:31
OSP (gm., woj.): OSP pow.strażacki
Status: Offline

Re: Iveco Eurocargo

Post autor: mario74 »

jgk pisze: wt 19 mar 2019, 15:01 Nie mam iveca z napędami ale skoro wyświetla jedną z trzech opcji blokad jakie podajesz to problem raczej będzie w elektryce, tym bardziej że piszesz że komunikat wyświetla się na desce jak dobrze zrozumiałem. Zacznijcie od bezpieczników.
Poniekąd kolego miałeś rację że problem jest w elektryce, a mianowicie zablokowany był czujnik, który odpowiadał za wyświetlanie info na desce.
Blokada się załączała, a informacja nie wyświetlała się.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat