Strona 1 z 1

Weekend we dwoje

: czw 02 maja 2019, 14:14
autor: sukienka
mam w planach zrobić mojemu partnerowi taki wyjazd niespodziankę, dlatego zastanawiam sie nad dobrym noclegiem bo chce wyjechać do Krakowa. Z tego co udało mi się ustalić to tutaj https://redcarpethostel.pl/cennik , mają bardzo fajne pokoje i w wiele miejsc jest blisko. A według was gdzie najlepiej sie zatrzymać?

Re: Weekend we dwoje

: pn 06 maja 2019, 11:13
autor: marcy
Marzy mi się taki weekend nad morzem.

Re: Weekend we dwoje

: wt 14 maja 2019, 09:21
autor: Marko8282
A my marzymy o tym, by pozwiedzać Warszawę. niby z naszej Łodzi niedaleko, ale ostatnio auta nie mamy :( Musimy chyba załatwić sobie przejazd https://www.modlinbus.pl/strony/page/lodz_warszawa_pkin z Łodzi do stolicy, bo potem (jak już auto będzie) czasu na wycieczki znowu braknie.

Re: Weekend we dwoje

: pn 22 lip 2019, 10:21
autor: Tenesy
W Warszawie warto również odwiedzić Dom Szampana. Mają tam szeroki wybór szampanów i win musujących, można degustować do woli ;) Niedawno tworzyli również drugi lokal na ul. Klimczaka 17 w Miasteczku Wilanów. Na stronie https://dom-szampana.com.pl/ można znaleźć więcej informacji.

Re: Weekend we dwoje

: wt 06 sie 2019, 14:09
autor: klavvier
Oj mam dla Ciebie świetną propozycję :) Zerknij na https://balticnaturpark.pl/, jak przejrzysz zdjęcia i przeczytasz jakie apartamenty tam czekają to od razu zdecydujesz się na weekend właśnie tam. Tak było w moim przypadku, gdy szukałem jakiegoś fajnego miejsca nad morzem żeby spędzić czas z ukochaną. P R Z E P I Ę K N I E. Spędziliśmy tam naprawdę niezapomniane chwile :twisted: Jesli będziesz mieć jakieś pytania to śmiało, ale wszystko jest dokładnie opisane na stronie. Nawet trochę Ci zazdroszczę, moze wybiorę się z moją dziewczyną na jeszcze jeden taki weekend...

Re: Weekend we dwoje

: czw 14 lis 2019, 09:54
autor: 3zuch
Na Nowy Rok warto zamówić sobie hotel na weekend we dwoje :)

Re: Weekend we dwoje

: pn 18 lis 2019, 20:26
autor: marynarz
Na sylwestra tez hehe

Re: Weekend we dwoje

: sob 14 gru 2019, 10:48
autor: monimm82
U nas jest to bardzo ciężkie głównie ze względu na naszego psiaka. Jest bardzo do nas przywiązany i raczej nie zostawiamy go samego, tak go rozpuściliśmy:D Dlatego też staramy się wybierać takie kierunki gdzie można wziąć ze sobą zwierzęta. Ostatnio czytałam na stronie https://www.esky.pl/porady-dla-podrozny ... -samolotem o zasadach przewozu zwierząt samolotem. Wiem, że się da, ale też trzeba wiedzieć jakie linie lotnicze wybrać, no chyba, że ma się psa przewodnika, wtedy nie ma żadnego problemu:P