CNBOP

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

Topic author
CUDIK
Posty: 12
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 19 cze 2008, 16:16
Status: Offline

CNBOP

Post autor: CUDIK »

Witam serdecznie pisze 1 posta na tym Forum ale może przeczyta go ktoś kto ma jakieś dojścia i zrobi coś z tym instytutem który w Polsce zbiera kasę za nic. Bulwersuje mnie że niektóre produkty zachodnich producentów posiadają atest europejski a nie polski i nie może być używany w OSP PSP itd. bulwersuje mnie ta instytucja bo koszty produktów strasznie rosną weźmy np. drabinę aluminiową zwykła kosztuje około 2tys zł z atestem 4tyś Netto po co to komu i nie piszcie że sie ktoś czepia do czasu jak sie nikomu nic nie stanie wszystko jest ok. Posiadając atest :x :twisted: CNBOP :twisted: :x nie znaczy to że sprzęt nie zagraża ( w skrajnych przypadkach) życia lub zdrowia Ratownika.

Pozdrawiam Dh.Roland :)

PS.chyba zagoszczę tu częściej. :mrgreen:

fireman 998
Posty: 19
Rejestracja: śr 03 sty 2007, 20:53
Lokalizacja: Łubnice City
Status: Offline

Re: CNBOP

Post autor: fireman 998 »

Pewnie będąc na EDURZE w tym roku zauważyłeś piękne zagraniczne samochody bez polskich atestów które u nas nie mogą być użytkowane.Tak samo jest z drobniejszym sprzętem, ale według mnie "Takie reczy to tylko w Polsce" :lol: :lol: :lol:

Topic author
CUDIK
Posty: 12
Rejestracja: czw 19 cze 2008, 16:16
Status: Offline

Re: CNBOP

Post autor: CUDIK »

co do samochodów to do konca nie wiem jak sie sprawa ma bo ja z garażu mam auto sprowadzone z niemiec i nie ma atestu a jeżdzi po 2 ile jeżdzi magirusów mercedesów z zagranicy i nikt sie nie czepia. denerwuje mnie ta instytucja z Józefowa która nie toleruje europejskich atestów i dopuszczeń co powoduje że wszystko jest drogie a w Polskiej OSP kasy i tak nie ma ;/ :evil:
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat