TABLET

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

Topic author
Luis
Posty: 51
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 19 kwie 2016, 14:11
OSP (gm., woj.): Ochotnicza Straż Pożarna Płociczno
Kontakt:
Status: Offline

TABLET

Post autor: Luis »

Jaki tablet waszym zdaniem będzie lepiej spisywał się na pokładzie wozu do podglądu map OSM oraz współpracy z E-Remiza.
Po przeanalizowaniu rynku padło na dwa modele w kwocie na ten cel przeznaczonej.
Samsung Galaxy Tab A 10,5 32GB LTE SM-T595 czy Huawei MediaPad T5 10 LTE 4/64GB 53010LFH
Który z tych dwóch modeli wybrać?

bartkowiak_
Posty: 33
Rejestracja: pt 09 wrz 2016, 14:08
OSP (gm., woj.): Łupaszka gm. Grabin
Status: Offline

Re: TABLET

Post autor: bartkowiak_ »

tabletu Huawei MediaPad T5 10 LTE oraz innych ich urządzeń stanowczo nie polecam

Tymoteusz1
Posty: 479
Rejestracja: wt 16 cze 2015, 11:59
OSP (gm., woj.): Warszawa, Mazowieckie
Status: Offline

Re: TABLET

Post autor: Tymoteusz1 »

Każde sprzęty elektroniczne dzisiaj się psują. Po prostu jedne szybciej, a inne wolniej. Właśnie dlatego warto być świadomym, że jeśli pojawi się jakaś awaria, to najlepiej wybrać się do http://mobisklep.eu i tam ją szybko usunąć. Dzięki temu możecie zaoszczędzić sporo pieniędzy.

szturm___man
Posty: 163
Rejestracja: wt 18 paź 2016, 16:21
OSP (gm., woj.): Żabieniec gm. Taplary
Status: Offline

Re: TABLET

Post autor: szturm___man »

ale tu chodzi autorowi posta o wybór modelu TABLETA , a nie punktu naprawy
Ja polecam stanowczo SAMSUNGA

rv.rad
Posty: 18
Rejestracja: wt 24 kwie 2012, 23:58
OSP (gm., woj.): Dębowiec, Podkarpacie
Status: Offline

Re: TABLET

Post autor: rv.rad »

Również polecam tego Samsunga. Mam i jestem zadowolony. Zasięg sieci jest w nim bardzo dobry.

sukienka
Posty: 1857
Rejestracja: wt 22 mar 2016, 16:34
Status: Offline

Re: TABLET

Post autor: sukienka »

Można zdecydować się także na tablet poleasingowy. Dzięki temu nie przepłacimy za zakupiony przez nas sprzęt. Widziałam taką możliwość na stronie https://at-outlet.pl/tablety/apple-ipad ... -gw12-fv23 . Polecam się zainteresować.

Nadzieja
Posty: 748
Rejestracja: wt 30 gru 2014, 08:56
Status: Offline

Re: TABLET

Post autor: Nadzieja »

To na pewno świetna opcja. Byle dobrze działał.

mareku
Posty: 591
Rejestracja: pt 13 sie 2021, 17:29
OSP (gm., woj.): Bitom Bitom Bitom
Status: Offline

Re: TABLET

Post autor: mareku »

Cześć. Jeżeli mogę wam coś podpowiedzieć, to moim zdaniem, powinni warto zwrócić sobie uwagę na model iPad Mini Na stronie Ceneo, można znaleźć naprawdę wiele ciekawych propozycji w tymże zakresie. Koniecznie sprawdźcie ich ofertę, a na pewno nie będziecie żałować.

Oleander456
Posty: 4
Rejestracja: śr 11 maja 2022, 20:28
Status: Offline

Re: TABLET

Post autor: Oleander456 »

Tablety to fajna sprawa ostatnio szukałem dla mojej siostrzenicy i trafiłem na stronę https://www.cortland.pl/blog/ na prawdę świetny blog o produktach Apple, dowiedziałem się tam wielu istotnych informacji i pozwoliło mi to wybrać najlepszy prezent dla siostrzenicy więc warto zajrzeć na ten blog.

Olek36
Posty: 304
Rejestracja: pn 17 sty 2022, 12:25
Status: Offline

Re: TABLET

Post autor: Olek36 »

Co myślicie o zakupie takiego tabletu dla dziecka do szkoły?

Kosciel
Posty: 420
Rejestracja: czw 06 sty 2022, 17:41
Status: Offline

Re: TABLET

Post autor: Kosciel »

Tablet jest mało użyteczny w gruncie rzeczy

cally
Posty: 1
Rejestracja: śr 14 wrz 2022, 17:47
Status: Offline

Re: TABLET

Post autor: cally »

Dlaczego tak uważasz?

kikak
Posty: 863
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:33
Status: Offline

Re: TABLET

Post autor: kikak »

Kilka z tych modeli o których wspominacie faktycznie sa warte uwagi. Najgorzej jest, że jak chodzi o tablety przemyslowe to wybór jest ogromny, producentów multum i nie wiadomo czy brać tutaj pod uwagę cene czy co? Z jednej strony to jakiś wyznacznik, a z drugiej nie zawsze najdroższe jest najlepsze. Dajcie znać co sadzicie na ten temat, prawdopodobnie pomoże mi to w wyborze.

otylia
Posty: 253
Rejestracja: pn 21 mar 2022, 11:09
Status: Offline

Re: TABLET

Post autor: otylia »

Wiesz co, jeżeli miałabym polecić coś ze swojej strony to zdecydowanie byłby to tablety z rysikami Ja testowałam już różne tablety, ale ten zdecydowanie najlepiej mi się sprawdza :)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat