Finansowanie firmy, gdzie najlepiej po ofertę?

Strażak po godzinach

Topic author
maksik
Posty: 246
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 22 cze 2017, 15:57
Status: Offline

Finansowanie firmy, gdzie najlepiej po ofertę?

Post autor: maksik »

Czy możecie podpowiedzieć gdzie najlepiej udać się po ofertę na finansowanie firmy? Na pewno banki, ale problem polega na tym, że minął 8 miesiąc prowadzenia działalności a oni wymagają 12 miesięcy. Wiem, że Finiata wymaga mniej miesięcy. Czy ktoś wie jaką mają ofertę i czy warto?

Karola
Posty: 71
Rejestracja: pn 05 paź 2015, 12:32
Kontakt:
Status: Offline

Re: Finansowanie firmy, gdzie najlepiej po ofertę?

Post autor: Karola »

Banki na pewno mają sporo ofert kredytowania dla firm. Ale moim zdanie nie ważne gdzie ale ważne na jakich warunkach. Na pewno trzeba dokładnie sprawdzić jakie koszty przy takiej pożyczce poniesiemy. Finiata z tego co wiem umożliwia skorzystanie z linii finansowania na 6 miesięcy do 50 tysięcy. Ale trzeba dokładnie sprawdzić jakie jest oprocentowanie i tylko na takiej podstawie podejmować decyzje.

Topic author
maksik
Posty: 246
Rejestracja: czw 22 cze 2017, 15:57
Status: Offline

Re: Finansowanie firmy, gdzie najlepiej po ofertę?

Post autor: maksik »

Opłaty są dwie: 0,33% od udzielonego limity a 2,9% od wykorzystanej kwoty. I teraz pytanie czy to dobra oferta?

magnet
Posty: 43
Rejestracja: czw 13 paź 2016, 08:52
Status: Offline

Re: Finansowanie firmy, gdzie najlepiej po ofertę?

Post autor: magnet »

Z ciekawości weszłam na stronę Finiaty i tam jest kalkulator. I jeśli wierzyć mu to oferta wygląda całkiem dobrze. Pytanie jednak, czy nie trzeba na jakiś określony cel wydać pieniędzy?

Szylakowski
Posty: 46
Rejestracja: wt 18 kwie 2017, 12:53
OSP (gm., woj.): Wilcze Doły gm. Kocia Banda
Status: Offline

Re: Finansowanie firmy, gdzie najlepiej po ofertę?

Post autor: Szylakowski »

dobry zwyczaj nie pożyczaj

Topic author
maksik
Posty: 246
Rejestracja: czw 22 cze 2017, 15:57
Status: Offline

Re: Finansowanie firmy, gdzie najlepiej po ofertę?

Post autor: maksik »

Teoretycznie tak. Ale obecnie jest bardzo trudny czas dlatego bez takiego wsparcia się nie uda. Tu nie chodzi o duże kwoty, ale niestety dobrze mieć taką możliwość. Szczególnie, że pierwsi kontrahenci zalegają z płatnościami. A ja też mam zobowiązania. Wolę skorzystać z takiego finansowania i opłacić np. zus niż mieć zablokowane całe konta. A Finiata z tego co wynika ma dobre warunki.

Karola
Posty: 71
Rejestracja: pn 05 paź 2015, 12:32
Kontakt:
Status: Offline

Re: Finansowanie firmy, gdzie najlepiej po ofertę?

Post autor: Karola »

Finiata cały proces udzielania pożyczki ma online. Więc w obecnej sytuacji to jedna z najwygodniejszych i bezpiecznych form. Nie trzeba chodzić po bankach czy placówkach. To kolejny plus.

marcy
Posty: 830
Rejestracja: pt 19 gru 2014, 10:11
OSP (gm., woj.): województwo lubelskie
Status: Offline

Re: Finansowanie firmy, gdzie najlepiej po ofertę?

Post autor: marcy »

Różne są kredyty, nie trzeba od razu sięgać po chwilówki z gigantycznym RRSO. Na https://dobrapozyczka24.pl/pozyczki-kre ... zwiazania/ przedstawiono kilka rozwiązań dla firm, które potrzebują pieniędzy na swoją działalność.

elabarbara
Posty: 1595
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:55
Status: Offline

Re: Finansowanie firmy, gdzie najlepiej po ofertę?

Post autor: elabarbara »

Moim zdaniem to należy dobrze przemyśleć. Nie jest trudno źle ocenić możliwości, albo na przykład pogrążyć się w złych relacjach. Jeśli spotyka was kryzys, sprawdźcie, co na to sieć. Tu https://krakowkredyty.pl/aktualnosci/klopoty-finansowe/ macie na przykład porady na temat tego, jak sobie poradzić ogólnie. Moim zdaniem warto spróbować.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat