STRONA INTERNETOWA OSP NA SERWERZE ZOSP

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.
Awatar użytkownika

Topic author
JareX
Posty: 20
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pn 03 lis 2008, 18:44
Lokalizacja: Rzeżuśnia
Status: Offline

STRONA INTERNETOWA OSP NA SERWERZE ZOSP

Post autor: JareX »

Witam!

Potrzebyje się skontaktować z kimś kto zakładał strony na serwerze ZOSP(pilnie). Ponieważ sam chce założyć strone.
Najpepiej prywatna wiadomość na forum, e-mail lub gg.


Za odpowiedz dziękuje.

Z poważaniem
JareX

marcin_op
Posty: 526
Rejestracja: czw 07 lut 2008, 21:34
Status: Offline

Re: STRONA INTERNETOWA OSP NA SERWERZE ZOSP

Post autor: marcin_op »

Nie bardzo rozumiem.
Przecież za pomoca tego formularza możesz sobie założyć stronę, nie trzeba się chyba z nikim kontaktować.
https://www.osp.org.pl/hosting/rejestracja.php
Awatar użytkownika

Topic author
JareX
Posty: 20
Rejestracja: pn 03 lis 2008, 18:44
Lokalizacja: Rzeżuśnia
Status: Offline

Re: STRONA INTERNETOWA OSP NA SERWERZE ZOSP

Post autor: JareX »

nie chodzi mi o formularz tylko o dokładniejsze informacje, nadal potrzebuje kontaktu z taką osobą(pilnie)

pozdrawiam
Awatar użytkownika

Andrzej J. Moroz
Posty: 45
Rejestracja: ndz 19 paź 2008, 10:58
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Status: Offline

Re: STRONA INTERNETOWA OSP NA SERWERZE ZOSP

Post autor: Andrzej J. Moroz »

Pewnie Ci nie pomogę. ale po co umieszczać swoją witrynkę akurat w tym miejscu. Masz bardzo wiele darmowych ofert. Ja na zwyczajnym szablonie zacząłem robić naszą stronkę. Wiem, że jest taka sobie. Ale jest. Załóż gdziekolwiek, przygotuj numer KRS, inne potrzebne dane i z czasem zbudujesz sobie witrynę na serwerze Związku. Moja (amatorska) wygląda tak: www.osp-wojciechow.pl.tl zajrzyj. To zupełnie darmowe. Nawet forum lokalne możesz sobie założyć do tego.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat