Frezarka do paznokci

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

Topic author
nosleep
Posty: 601
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 17 lut 2016, 16:11
Status: Offline

Frezarka do paznokci

Post autor: nosleep »

Cześć!
Zastanawiam się nad rozpoczęciem przygody z samodzielnym robieniem pazurków żelowych. Chodzę do kosmetyczki na paznokcie ale ceny rosną w zastraszającym tempie, dlatego chciałabym nauczyć się robić pazury samodzielnie. Przeglądam jakie wyposażenie jest niezbędne i jednym ze sprzętów, które warto mieć jest frezarka do paznokci. Może dałybyście rade doradzić mi jaka frezarka nada się dla poczatkującej osoby? Nie chce zrobić sobie krzywdy na starcie :)

Kosciel
Posty: 439
Rejestracja: czw 06 sty 2022, 17:41
Status: Offline

Re: Frezarka do paznokci

Post autor: Kosciel »

Czy to się przydaje tylko do paznokci?

Astra80
Posty: 278
Rejestracja: pt 08 lip 2016, 23:11
Status: Offline

Re: Frezarka do paznokci

Post autor: Astra80 »

no taka kosmetyczna frezarka to tylko do paznokci :) Jak nie chcesz inwestować dużo kasy to kup sobie coś w okolicach 100-120 zł. Ja mam taką małą frezareczkę suneone. Sprawdza się do manicure i pedicure. W zasadzie niezaleznie jaką kupisz to na początku musisz uważać, żeby nie przepiłować pazurów.

Kamalea
Posty: 6
Rejestracja: sob 31 gru 2022, 15:25
Status: Offline

Re: Frezarka do paznokci

Post autor: Kamalea »

To prawda, że nie ma za bardzo znaczenia jaki rodzaj frezarki wybierzesz a raczej umiejętność jej obsługiwania. Jak chcesz kupić sobie coś na początek przygody z paznokciami to faktycznie taka za 120-140 zł będzie ok. Zerknij sobie na ceneo - tam masz mega wybór frezarek różnego typu w naprawdę niskich cenach.

Fryderyk
Posty: 397
Rejestracja: pn 19 wrz 2022, 15:44
Status: Offline

Re: Frezarka do paznokci

Post autor: Fryderyk »

Czemu nie? Przecież jeśli ktoś chce się zajmować paznokciami, to moim zdaniem jak najbardziej powinien zadbać o jakość sprzętów, na których pracuje. WIdziałem na stronie https://beautiona.pl/pol_m_Manicure_Zes ... e-654.html przygotowane zestawy startowe do manicure. Jakie macie zdanie na temat tego typu sprzętów?

drużynowy
Posty: 756
Rejestracja: sob 20 lis 2021, 14:50
OSP (gm., woj.): Ochotnicza Straż Pożarna w Pcimie
Status: Offline

Re: Frezarka do paznokci

Post autor: drużynowy »

Aż tak bardzo na samym sprzęcie się nie znam ale jestem przekonany, że bardzo istotną sprawą jest to aby również wiedzieć zdecydowanie jak najwięcej na temat samych paznokci. W każdym razie bardzo wiele cennych informacji każdy może znaleźć na stronie https://www.nailpolishcreations.com/ i wiem, że te kwestie bywają niezwykle ważne.

janedoe
Posty: 9
Rejestracja: czw 01 cze 2023, 10:06
OSP (gm., woj.): chorzów, śląskie
Status: Offline

Re: Frezarka do paznokci

Post autor: janedoe »

Ja od siebie mogę polecić, żeby przed korzystaniem z frezarki przejść szkolenie żeby sobie krzywdy nie zrobić
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat