Oznakowanie pojazdów cywilnych

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

dh Bartosz Włodarczyk
Posty: 51
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pn 26 kwie 2004, 09:04
Lokalizacja: GOSTYNIN, członek zarządu OSP Leśniewice i wspier. OSP Grabowa
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: dh Bartosz Włodarczyk »

JA W SWOIM SAMOCHODZIE Z PRZODU I Z TYŁU W LEWYM GÓRNYM ROGU SZYBY MAM POPROSTU WSTAWIONY MAŁY ODBLASKOWY NAPIS S T R A Ż NA CZERWONYM POLU TEN NAPIS POCHODZI OD ''BOJÓWEK'' Z OSP TO JEST TEN NAPIS NOSZONY Z PRZODU TAKI NAPIS MOŻNA DOSTAĆ W HURTOWNIACH POŻARNICZYCH LUB W BIURACH TERENOWYCH ZOSPRP (NA ZAMÓWIENIE) KOSZT JEDNEGO TO OKOŁO 2-3 ZŁOTYCH NAPRAWDĘ POLECAM. TAKI MAŁY NAPIS A ŻUCA SIĘ ODRAZU W OKO.
POZDRAWIAM DH BARTOSZ WŁODARCZYK

michal
Posty: 19
Rejestracja: śr 07 lip 2004, 22:06
Status: Offline

Post autor: michal »

kolt pisze:Moja córka chodzi do pierwszej klasy ponad gimnazjalnej w ramach edukacji prowadz± dzia³alno¶æ gospodarcz± pod patronatem szko³y.
Zleci³em jej firmy opracowanie takiego logo.
Ma byæ w nim zawarty motyw heroizmu, odwagi i ko¶cio³a.
Jak opracuj± to go wam przedstawiê i wspólnie podejmiemy decyzjê.

Pozdrawiam Kolt
mine³o ju¿ trochê czasu wiêc powracam do zapomnianego tematu i pytam czy ju¿ jest jaki¶ szkic takiego logo?
Micha³ Wolak

jacekm
Posty: 54
Rejestracja: pt 10 lut 2006, 21:52
Status: Offline

Post autor: jacekm »

Bardzo dobry pomysł :lol: . Popieram nie w 100% ale w 1000%. Jeżeli wymiślicie jakiś wzór to przedstawcie na Forum. :!: Oraz proszę o kontakt
na mieila: jacekmacalka@o2.pl
Pozdrawiam. Prezes OSP KOBYLANY

MirQ
Posty: 5
Rejestracja: czw 21 lip 2005, 16:57
Status: Offline

Post autor: MirQ »

Zastanawiam się, czy najprostszym rozwiązaniem nie byłaby produkcja i dystrybucja przez Związek np. Znaku Związku albo loga związku na odblaskowym tle i widocznym napisem Straż. Sprzedawać mógłby je związek poprzez swoje biura. Mam nadzieję, że chętnych byłoby wielu i trochę kasy dla związku a jednocześnie ograniczyłoby to możliwość nabycia nalepek przez "cywili".
Nie wiem czy to dobry pomysł ale oznakowanie byłoby wtedy jednolite w całej Polsce.

ttomi
Posty: 8
Rejestracja: pt 10 mar 2006, 14:28
Lokalizacja: Modliborzyce
Status: Offline

a

Post autor: ttomi »

Co do wizerunku strażaka który można otrzymać o firmy www.procom.waw.pl to musicie wiedzieć że tego znaku używają również strażacy zawodowi. Jest to w sumie reklama strony internetowej firmy, ale coś oznacza. Ja sam mam takiego strażaka na tylnej klapie bagażnika.Pozdrawiam!
Racja jest jak d... kazy ma swoją!!!
Awatar użytkownika

maszko
Posty: 30
Rejestracja: śr 12 maja 2004, 23:39
OSP (gm., woj.): Bielawa Górna, gm. Pieńsk, woj. dolnośląskie
Lokalizacja: Czerwona Woda
Status: Offline

Post autor: maszko »

Popieram pomysł MirQ.
To było by dobre rozwiąznie.
Może Zarząd Główny zastanowi się nad tym.
Pozdrawiam
Łukasz Siemaszko
OSP Bielawa Górna

LEON1982
Posty: 17
Rejestracja: wt 14 mar 2006, 22:32
Lokalizacja: LESZCZYNY
Status: Offline

obrona cywilna

Post autor: LEON1982 »

czy na znaczku identyfikacyjnym nie powinien znajdować się nalutki1/5 powierzchni znak obrony cywilnej
Ln

kumpel57
Posty: 10
Rejestracja: ndz 18 gru 2005, 13:20
Status: Offline

Post autor: kumpel57 »

Popieram takie nakleiki :D

bili111
Posty: 1
Rejestracja: sob 13 maja 2006, 12:45
Status: Offline

Extra pomysł

Post autor: bili111 »

Trzeba będzie się zkontaktować z komendantem głównym, żeby wysłał takie najlejki OSP i PSP, ale inny kolor tła naklejek miałyby OSP, a inny PSP, żeby łatewij było rozpoznać ochotników i strażaków z PSP

młody prezes
Posty: 31
Rejestracja: śr 21 gru 2005, 15:07
Lokalizacja: OSP Janiszewice
Status: Offline

Re: Extra pomysł

Post autor: młody prezes »

bili111 pisze:...inny kolor tła naklejek miałyby OSP, a inny PSP, żeby łatewij było rozpoznać ochotników i strażaków z PSP
a cojesli ktos jest i ochotikiem i zawodowcem??
dlatego obstawial bym jednolite kolory
to dobry i iekawy pomysl tlko zbeby jeszcze przeszlo i byloby calkiem fajnie jednak pokico to lepiej skozystac z oferty tej firmy o której byla mowa wczesniej

kamaras
Posty: 39
Rejestracja: pn 20 gru 2004, 21:58
Lokalizacja: OSP Rzgów
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: kamaras »

Ja osobiście dalej obstawiam za logo Procomu. Podejrzewam, że wysłali już ładne parę tysięcy tych naklejek... :idea:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

dav998
Posty: 13
Rejestracja: czw 25 sie 2005, 12:29
Status: Offline

Post autor: dav998 »

z tym napisem to przegięcie napisy są na ubrania , a naklejką spoko pomysł.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat