problem z motopompą

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

Topic author
pawlo
Posty: 4
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 16 cze 2009, 23:28
Status: Offline

problem z motopompą

Post autor: pawlo »

witam, mam problem z starą motopompom m8/8 po5.Skończyły nam się pomysły na naprawę. Silnik ma kompresje dobrą, zasysa wodę (zimna 9 sekund, rozgrzana 15 sekund) problem w tym ze w momęcie podania wody zrywa i trzeba zasysać na nowo, czasmi wystarczy tylko ująć gazu i zaczna pchać.
Awatar użytkownika

scofieldowski
Posty: 20
Rejestracja: pt 02 maja 2008, 16:55
Lokalizacja: Majdan Ruszowski / Zamość / Warszawa
Kontakt:
Status: Offline

Re: problem z motopompą

Post autor: scofieldowski »

ja bym poradzil tylko to, zeby znalezc mechanika znajacego sie bardzo dobrze na tych pompach i jemu dac to do roboty :)
Obrazek

dawid_a
Posty: 162
Rejestracja: ndz 26 sie 2007, 23:00
Lokalizacja: płn PL
Status: Offline

Re: problem z motopompą

Post autor: dawid_a »

zezłomować i poszukać czegoś nowego a nie remontować trupy - sorki ale też mielismy i dalej mamy troche problemów z tymi trupami a UG nie stac na remont w porządnej firmie tylko na półśrodki.
Sam myślę gdzie tu zacząć dreptanie żeby mieć coś nowego a nie 30so letnią po5 która jest jak baba ....

kolt
Posty: 31
Rejestracja: śr 25 lut 2004, 20:08
Status: Offline

Re: problem z motopompą

Post autor: kolt »

wodę należy zasysać na wolnych obrotach (pół)a zrywa ci bo ze smoka wyciągnąłeś zawór zwrotny

pozdrawiam kolt
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat