Krajowy Rejest Sądowy

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

Topic author
strazak5
Posty: 40
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: ndz 11 paź 2009, 22:38
OSP (gm., woj.): woj.mazowieckie
Status: Offline

Krajowy Rejest Sądowy

Post autor: strazak5 »

Witam.
Jestem ciekaw czy potrzeba do zmiany składu zarządu nr. Pesel oraz podpisów członków starego zarządu.
Jak wyglada taki wniosek i jak go wypełnić.

jan
Posty: 5
Rejestracja: pt 08 sty 2010, 18:08
OSP (gm., woj.): krzeszow, krzeszow, podkarpackie
Status: Offline

Re: Krajowy Rejest Sądowy

Post autor: jan »

wejdź na stronę KRS i tam znajdziesz wniosek o zmianie w KRS i podpisy starego zarządu nie są potrzebne

aagata21SAM
Posty: 4
Rejestracja: wt 13 paź 2009, 10:46
Status: Offline

Re: Krajowy Rejest Sądowy

Post autor: aagata21SAM »

witaj kolego! Jak pisał poprzednik podpisy starego zarządu nie są potrzebne,ale nr pesel jest potrzebny i nowy zarząd może zarządać od starego zarządu takiego peselu,żeby zgłosić nowy zarząd do KRS-u. Tam we wniosku wpisuje się osobę ze starego zarządu i zaraz za tym nową osobę pełniącą np.funkcję prezesa. W mojej jednostce stary zarząd nie podał nam nr pesel,więc zdobyliśmy go w zarządzie powiatu,nasz naczelnik miał tam chody i wybuchła nie zła sprawa,bo nie mogli tego zrobić i sprawa w sądzie. (ochrona danych osobowych) a propo dlaczego stary zarząd chce u was wypełniać taki wniosek,przecież nowy musi to zrobić,żeby działać prawnie!!!
pozdrawiam

condor
Posty: 4
Rejestracja: wt 09 lut 2010, 13:10
OSP (gm., woj.): wielkopolska,wlkp
Status: Offline

Re: Krajowy Rejest Sądowy

Post autor: condor »

WITAM!Mam pytanko a nawet kilka:)zmieniliśmy cały zarząd naszej OSP i Komisję Rewizyjną.Powie mi ktoś jakie dokumenty sa potrzebne do KRS,ile jest na to czasu,i ile to kosztuje.Z góry dziękuje POZDRAWIAM
Awatar użytkownika

fireman90
Posty: 638
Rejestracja: sob 03 cze 2006, 10:58
Lokalizacja: śląskie
Status: Offline

Re: Krajowy Rejest Sądowy

Post autor: fireman90 »

Jakbyście użyli może opcji "szukaj", byłoby mniej bałaganu na tym forum http://www.zosprp.pl/forum/viewtopic.php?f=2&t=528 Ale po co? :roll:
Jajakobyły

condor
Posty: 4
Rejestracja: wt 09 lut 2010, 13:10
OSP (gm., woj.): wielkopolska,wlkp
Status: Offline

Re: Krajowy Rejest Sądowy

Post autor: condor »

SOrki,ale jestem tu 1 dzień i sam wiesz:)serdeczne DZIĘKI PZDR
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat