Praca zaliczeniowa

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

Topic author
Angelika
Posty: 1
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: ndz 06 maja 2012, 11:26
Status: Offline

Praca zaliczeniowa

Post autor: Angelika »

Witam
Zafascynowana postawą osób należących do Ochotniczej Straży Pożarnej postanowiłam napisać na ten temat pracę zaliczeniową na przedmiot mikrostruktury. Mam do Was ogromną prośbę moglibyście odpowiedzieć na pytania które umieszczę w mojej pracy i wspomóc mnie nieco wszelkimi materiałami dotyczącymi OSP
Co skłoniło Pana do wstąpienia w szereg Ochotniczej Straży Pożarnej?
Czy ktoś z Pańskiej rodziny należy bądź należał do Ochotniczej Straży Pożarnej ?
Jakie cechy Pańskim zdaniem powinien posiadać członek Ochotniczej Straży Pożarnej?
Dodatkowo w miarę możliwości prosiłabym o podanie wieku i miejsca zamieszkania.
Odpowiedzi można kierować na gela1@op.pl lub dzielić się nimi bezpośrednio w tym temacie.
Z góry dziękuję i pozdrawiam. :)

kacper93
Posty: 33
Rejestracja: wt 13 mar 2012, 15:26
OSP (gm., woj.): Troszyn Polski (gm. Gąbin, woj. Mazowieckie)
Status: Offline

Re: Praca zaliczeniowa

Post autor: kacper93 »

Skoro koleżanka tak bardzo zafascynowała się OSP to może którejś jednostce przybędzie jeszcze jedna druhna :) Kobiety w szeregach OSP też są mile widziane i jest ich coraz więcej.
Angelika pisze: Co skłoniło Pana do wstąpienia w szereg Ochotniczej Straży Pożarnej?
Chęć pomocy innym i budowania lokalnej społeczności. Ten dreszczyk emocji i adrenalina gdy zawyje syrena... Wtedy ma się jeden cel - jak najszybciej być gotowym do wyjazdu. Odkąd tylko pamiętam straż była dla mnie jakimś... trudno to określić... autorytetem? Nie bez kozery strażacy wygrywają w rankingu zaufania społecznego.
Dodatkowo nie zapomnijmy, że "za mundurem (...)" :mrgreen:
Angelika pisze: Czy ktoś z Pańskiej rodziny należy bądź należał do Ochotniczej Straży Pożarnej ?
Do straży należał mój dziadek, należy moja mama i mój tata. Nie interesowałem się tym wcześniej ale prawdopodobnie moja rodzina należy do straży od baaardzo dawna.
Angelika pisze: Jakie cechy Pańskim zdaniem powinien posiadać członek Ochotniczej Straży Pożarnej?
Przede wszystkim powinien mieć w sobie chęć działania. To podstawa - na początek nie musi być zdolny do heroicznych poświęceń. Odwagę na początek stymuluję adrenalina. Myślę, że z czasem do adrenaliny dochodzi doświadczenie więc nie będę się rozpisywał, że jesteśmy jakimiś bohaterami. Nie. Przede wszystkim jesteśmy normalnymi ludźmi takimi jak każdy inny. Jedyne co nas wyróżnia to chęć działania i pomocy innym.

Kacper (19 lat) miejscowość: Troszyn Polski
OSP Troszyn Polski
Polska -> woj. Mazowieckie -> powiat Płocki -> gmina Gąbin -> Troszyn Polski
Obrazek
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat