strona www.zosprp.pl prośba

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

Topic author
Drakulin
Posty: 21
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 19 lis 2009, 00:44
Status: Offline

strona www.zosprp.pl prośba

Post autor: Drakulin »

Panowie często odwiedzam tą stronę i jedna rzecz mi się nie podoba. Mianowicie pisze "eliminacje do ... 23.06.2010" data dodania 28.06.2010 kurcze fajnie by było wziąć udział w jakiś zawodach np. w halówke ale jak jak o eliminacjach ze strony dowiaduje się tydzień później ... czy nie można takich informacji podawać tydzień wcześniej????

playboyu
Posty: 15
Rejestracja: wt 22 cze 2010, 13:27
OSP (gm., woj.): OSP Grzybno (gm. Unisław, woj. Kuj-Pom)
Status: Offline

Re: strona www.zosprp.pl prośba

Post autor: playboyu »

Mam taki samm problem jest u nas wielu młodych chlopaków, ale na stronach zosp pisze ze zawody sie odbyły paranoja, a nasz opiekun ze PSP nic nam nie mówi o rozgrywkach. O CO CHODZI???

Straszak
Posty: 110
Rejestracja: wt 23 mar 2004, 16:50
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Status: Offline

Re: strona www.zosprp.pl prośba

Post autor: Straszak »

Chodzi o to, ze nie ma się komu zająć tym, aby umieszczać informacje na bieżąco, albo tak , jak się mówiło w wojsku, "że mają za mało" , tylko czego ???: kasy?, możliwości?, chęci?, ....?

playboyu
Posty: 15
Rejestracja: wt 22 cze 2010, 13:27
OSP (gm., woj.): OSP Grzybno (gm. Unisław, woj. Kuj-Pom)
Status: Offline

Re: strona www.zosprp.pl prośba

Post autor: playboyu »

To nie można rozesłać terminarze na rok np 2012 i opisać ze tego tu i tu są takie i takie zawody coś na styl ropziski?
Czy to takie trudne?
Albo czy opiekunowie z PSP nie moganas informować o tym.
Ja na zebranie walnym w swojej jesdnostce mam zamiar poruszyc ten temat i zrugać opiekuna
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat