Jak pozyskaæ nieodp³atnie zestaw R-1

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

rufus
Posty: 6
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: ndz 07 sie 2005, 17:53
Lokalizacja: łochów
Status: Offline

Post autor: rufus »

przyzmnali nam zestaw. jeszcze nie wiemy co to jest. no ale lepsze cos niz nic.
jeszcze raz dzieki kolt za wskazówki.

Kornel
Posty: 29
Rejestracja: śr 09 lis 2005, 12:03
Lokalizacja: woj pomorskie
Status: Offline

Post autor: Kornel »

ja tesz prosze o wzór takiego wniosku na adres korla8@wp.pl bo raz go już dostałem ale go skasowałem
:D :D :D :) :(
Ostatnio zmieniony wt 09 maja 2006, 10:57 przez Kornel, łącznie zmieniany 1 raz.

Lacznik
Posty: 1
Rejestracja: pn 21 lis 2005, 08:04
Lokalizacja: woj. lodzkie
Status: Offline

zeataw R-1

Post autor: Lacznik »

ja rowniez poprosze wzór wniosku o zestaw R-1
lacznik78@gazeta.pl

f1elek
Posty: 31
Rejestracja: ndz 30 sty 2005, 16:43
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: f1elek »

nom i stało sie dzis dwonili z KRUS z mojej dyrekcji regionalnej i poinformowali mnie ze dostalismy taki zestaw bedzie uroczyste wręczenie koło 20 grudnia na sesji rady gminy przyjada z dyrekcji KASY beda obecni przedstawiciele komedy powiatowej nie wiem jeszcze co zawiera zestaw ale i tk sie cieszymy jak tylko bede wiedział co to jest to odrazu napisze

jeszcze raz wielkie podziekowania dla kolta za cynk o tych zestawach dzieki tobie stary durzo jednostek otrzymało te zestawy

f1elek
Posty: 31
Rejestracja: ndz 30 sty 2005, 16:43
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: f1elek »

nom i jutro odbieram zestaw z krusu zobaczymy co to będzie

Krzychu
Posty: 15
Rejestracja: czw 26 lut 2004, 18:48
Lokalizacja: Ma³omice
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Krzychu »

Hej.
Szkoda, ¿e nie jest to zestaw R1. Marzy nam siê w jednostce ju¿ od d³u¿szego czasu. Szczerze pisz±c nie staæ nas nawet na porz±dn± apteczkê. Torba z KRUSu jaka by nieby³a, na pewno by nas bardzo wspomog³a. Mamy w jednostce trzy osoby z kursami kwalifikowanego ratownika medycznego. Równie¿ bym poprosi³ o wzór wniosku o zestaw R1 z KRUSu.
Na adres krzysztofpawelec@wp.pl.
Chêtnie bym siê dowiedzia³ w jaki sposób mo¿na uzyskaæ dofinansowanie od PZU.
Pozdrowienia dla wszystkich Druhów.

kdatta
Posty: 88
Rejestracja: ndz 18 kwie 2004, 13:43
Lokalizacja: KARSIN (woj. pomorskie)
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: kdatta »

Mam dwie sprawy:

1. Odpowiadam "Krzychu" - do PZU napisz do najbli¿szej placówki lub Oddzia³u regionalnego PZU. Tam musz± zaopinowaæ wniosek i wysy³aj± wy¿ej. Potem czekasz kilka miesiêcy, a¿ podziel± fundusz prewencyjny. Otrzymujesz odpowied¼ pisemn±, potem kaskê. Rozliczasz sie kserokopi± rachunku za zakup. I gotowe :)

2. Koledzy tak zadzia³ali¶cie, ¿e po raz pierwszy (a torbê z KRUSu mam od 4 lat) poproszono mnie o przes³anie do KRUSu sprawozdania rocznego z u¿ytkowania torby (gdzie i kiedy by³a u¿ywania, ile razy i czy pomagali¶my rolnikom) Z tego co wiem to w przysz³ym roku planuj± kolejne zakupy.

Krzysztof
Kontakt: Komendant Gminny ZOSP RP - Krzysztof Datta e-mail. biuro@ospkarsin.pl GG 3230011 kom. 606 230 876

kdatta
Posty: 88
Rejestracja: ndz 18 kwie 2004, 13:43
Lokalizacja: KARSIN (woj. pomorskie)
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: kdatta »

Jak pisa³em tak± torbê mam ju¿ od dawna (torba Medline) Potem uda³o siê pozyskaæ jeszcze ca³y zestaw R1 (Paramedica) :) Napiszcie co w niej obecnie jest ? Ciekaw jest czy przez te kilka lat co¶ do niej dodatkowo do³o¿yli ? :)

Krzysztof
Kontakt: Komendant Gminny ZOSP RP - Krzysztof Datta e-mail. biuro@ospkarsin.pl GG 3230011 kom. 606 230 876

f1elek
Posty: 31
Rejestracja: ndz 30 sty 2005, 16:43
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: f1elek »

my juz odebralismy swojó zestaw nie jest to psps r1 o który pisałem jest to zestaw ratownictwa przed medycznego produkowany jest przez firme boxmet www.boxmet.com.pl foty mogę wysłac zainteresowanym ale i sa na stronie jest dużo środków opatrunkowych jest ambu wraz z filtrami i maskami sa rurki ustno-gardłowe sa kołnierze nawet jeden dla dzieci torba może służyć jako plecak jak i torba

pozdrawiam

OSP WRZOSOWA
Posty: 90
Rejestracja: śr 04 sty 2006, 12:07
Lokalizacja: OSP WRZOSOWA
Status: Offline

Post autor: OSP WRZOSOWA »

CZY MOGLBY MI KTOS PRZESLAC WZOR WNIOSKU O TORBE R1 ....Z GORY DZIEKUJE ...........aniakarwacka1@o2.pl

marcin murlowski
Posty: 52
Rejestracja: śr 21 gru 2005, 13:22
Status: Offline

Post autor: marcin murlowski »

ja bym też prosił o wniosek na zestaw psp r1. z góry dziękuję
ospraszowa@poczta.onet.pl

DarekM
Posty: 5
Rejestracja: czw 10 lut 2005, 16:49
Status: Offline

Post autor: DarekM »

Mam ogromną prośbę, powtarzam się jak wiele osób zainteresowanych, proszę o przykłądowy wniosek do KRUS-u o taką torbę R1, z góry dziękuję i zapraszam na www.ospchabowka.rabka.pl
Darek

Alek
Posty: 4
Rejestracja: wt 07 lut 2006, 19:44
Lokalizacja: Bogucin
Status: Offline

Post autor: Alek »

Ja również prosiłbym o przesłanie wzoru wniosku na adres: kip7@vp.pl

Pozdrawiam

OSP WRZOSOWA
Posty: 90
Rejestracja: śr 04 sty 2006, 12:07
Lokalizacja: OSP WRZOSOWA
Status: Offline

Post autor: OSP WRZOSOWA »

Witam

Czy moglby mi ktos powiedziec ile sie czeka na odpowiedz z KRUS-u , ja zanioslem wniosek 16 stycznia i narazie nie ma odpowiedzi

pozdrawiam Marcin

kamil
Posty: 39
Rejestracja: wt 28 wrz 2004, 13:24
Lokalizacja: OSP Czy¿ew
Status: Offline

Post autor: kamil »

Cz³owieku poma³u. Wiesz przecie¿ jak dzia³aj± urzêdy Pañstwowe. Poczekasz pewnie do Lata - ja czeka³em 3 miesiace.
królik
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat