WODA W ZBIORNIKU- OKRES ZIMOWY

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

jak46
Posty: 24
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 18 sty 2012, 16:25
OSP (gm., woj.): Jakubowice. Ożarów. Świętokrzyskie
Status: Offline

Re: WODA W ZBIORNIKU- OKRES ZIMOWY

Post autor: jak46 »

przez wujo2010 niedziela, 22 sty 2012, 19:35
Dzisiaj w Faktach tvn było o tym jak się kończy , brak ogrzewania w remizie . Mam nadzieje że gminy to przemyślą zanim dojdzie do tragedii[/i][/i]
Widziałem w Telewizji i czytałem. Jest to typowe i wydaje się że dotyczy ponad połowy OSP w kraju w okresie zimowym. Nie łudźmy się że włodarze gmin pomogą rozwiązać taki problem, na tych stanowiskach jest co raz mniej osób czujących problem pracy społecznej i narasta negatywny stosunek do OSP. Inna rzecz uważam że nie wszystkie remizy gdzie sa beczkowozy muszą być ogrzewane ponieważ słabsze gminy tego nie wytrzymają ekonomicznie a ponadto wystarczy ogrzewany samochód w sąsiedniej OSP. Ale to wszystko powinno być jasno postawione, aby nie było nagonki gdy się coś stanie jak w pechowej OSP.
Naturalnym sojusznikiem OSP w takich sytuacjach jest najbliżej każda komenda powiatowa PSP która prawnie odpowiada za organizację akcji ratowniczej i to ona z wyprzedzeniem powinna monitorować stan gotowości bojowej w każdej OSP i to komendant powiatowy z pozycji swego autorytetu jako jedyny ma szansę i powinien w imieniu OSP prowadzić negocjacje z każdym wójtem tam gdzie jest źle.
Awatar użytkownika

wujo2010
Posty: 436
Rejestracja: ndz 15 maja 2011, 12:10
Status: Offline

Re: WODA W ZBIORNIKU- OKRES ZIMOWY

Post autor: wujo2010 »

ok. zgadzam sie w tej kwesti, może artykuł na ten temat w czasopiśmie "Strażak " :?: , a nie tylko o tym jak to jest dobrze i pięknie w OSP .Może ludzi też należy uświadomić :?:

elabarbara
Posty: 1601
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:55
Status: Offline

Re: WODA W ZBIORNIKU- OKRES ZIMOWY

Post autor: elabarbara »

A co powiecie na takie aspekty, jak filtr odwrócona osmoza premium ? Czy warto dokonać zakupu? Pytam, ponieważ szukam filtrów wysokiej jakości, które odpowiednio oczyszczą moją wodę. Jak jesteśmy przy tym temacie to może doradzicie mi w tej kwestii?

kikak
Posty: 881
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:33
Status: Offline

Re: WODA W ZBIORNIKU- OKRES ZIMOWY

Post autor: kikak »

Ja na stronie https://www.odlotowadruzyna.pl/ znalazłem trochę informacji na ten temat, także jak jesteście zainteresowani to zachęcam do sprawdzania.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat