selektywne wywoływanie

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.
Awatar użytkownika

Topic author
hubertus33
Posty: 45
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 03 lut 2011, 10:47
OSP (gm., woj.): Lisów, Skołyszyn, podkarpacie
Status: Offline

selektywne wywoływanie

Post autor: hubertus33 »

witam
ten temat byl juz napewno poruszany ale jakos nie moge sie doszukac tego co mnie interesuje..
a interesuje mnie koszt zamontowania selektywnego wywolywania w OSP. pieniedzy z gminy na to nie dostaniemy ale posiadamy wlasne srodki ze skladek i innych zrudel ale nie wiem czy jest sens sie tym interesowac bo nie wiem jakie so koszty takiej inwestycji.
z gory dziekuje i pozdrawiam.
Awatar użytkownika

Artur
Posty: 702
Rejestracja: sob 11 lis 2006, 07:00
OSP (gm., woj.): Stary Brus, lubelskie
Lokalizacja: Stary Brus
Kontakt:
Status: Offline

Re: selektywne wywoływanie

Post autor: Artur »

Kolego najlepiej to dowiedz się jaki model selektywnego jest w waszym PSK bo to jest ważne, a cenę to podadzą Ci jak będziesz dzwonił do nich ceny się zmieniają. Tu masz link do jednej z firm http://www.platan.pl/kontakt/dane-teleadresowe.html a jeszcze znalazłem coś takiego http://www.softalert.pl/
Komendant Gminny, Sekretarz Zarządu Powiatowego ZOSP RP
Zapraszam na: http://www.stary-brus.osp.org.pl/ i http://osp-starybrus.blog.onet.pl/
Awatar użytkownika

Topic author
hubertus33
Posty: 45
Rejestracja: czw 03 lut 2011, 10:47
OSP (gm., woj.): Lisów, Skołyszyn, podkarpacie
Status: Offline

Re: selektywne wywoływanie

Post autor: hubertus33 »

dzieki wielkie za pomoc. pozdrawiam

mały z małych
Posty: 20
Rejestracja: śr 16 lut 2011, 00:32
OSP (gm., woj.): Opatów, Śląskie
Status: Offline

Re: selektywne wywoływanie

Post autor: mały z małych »

koszt bez terminalu GSM to ok 5 tyś

jemal
Posty: 91
Rejestracja: śr 31 maja 2006, 15:55
Lokalizacja: Częstochowa
Status: Offline

Re: selektywne wywoływanie

Post autor: jemal »

mały z małych
ciekaw jestem gdzie Ci ten terminal zakładali...
U mnie w OSP zakładaliśmy terminal jesienią zeszłego roku i zapłaciliśmy 1200 zł czy coś koło tego
pozdrawiam

Bonk
Posty: 145
Rejestracja: śr 11 lis 2009, 16:30
OSP (gm., woj.): Łódź - Sikawa (woj. łódzkie)
Kontakt:
Status: Offline

Re: selektywne wywoływanie

Post autor: Bonk »

Jemal przeczytaj jeszcze raz poprzedni post ;)

U mnie koszt całkowity wraz z terminalem w tym roku wyniósł 6200 zł
Obrazek

Ochotnicza Straż Pożarna Łódź - Sikawa
https://www.facebook.com/Ochotnicza-Str ... 705960626/

jemal
Posty: 91
Rejestracja: śr 31 maja 2006, 15:55
Lokalizacja: Częstochowa
Status: Offline

Re: selektywne wywoływanie

Post autor: jemal »

Zwracam honor nie doczytałem:):)
przepraszam:)

star
Posty: 88
Rejestracja: ndz 19 lut 2012, 11:28
Status: Offline

Re: selektywne wywoływanie

Post autor: star »

panowie jak się teraz mają ceny selektywnego...prosze o info w jakim regionie....i jeszcze małe pytanko czy da się zrobić selektywne z terminalem na KARTE( Bo mamy możliwość zamontowania z terminalem...tylko burmistrz nato ...kto będzie zato płacił abonament....wyjazdów nie mamy za dużo to może by się sprawdziło

marten10
Posty: 75
Rejestracja: pt 27 sty 2012, 19:26
OSP (gm., woj.): Radzieje(Węgorzewo,Warmińsko-Mazurskie)
Status: Offline

Re: selektywne wywoływanie

Post autor: marten10 »

Witam wszystkich
w naszej OSP posiadamy terminal DTG-53,możesz wkładać karty sim wszystkich operatorów ja sprawdzałem która ma najlepszy zasięg z terminala i tą zostawiłem, teraz mamy włożona kartę na dołowania,w terminalu jest mozliwość sprawdzenia ile kasy pozostało na kącie.

XCerber
Posty: 421
Rejestracja: czw 31 maja 2012, 12:04
OSP (gm., woj.): Pinczyn, Zblewo, Pomorskie
Status: Offline

Re: selektywne wywoływanie

Post autor: XCerber »

star pisze:panowie jak się teraz mają ceny selektywnego...prosze o info w jakim regionie....i jeszcze małe pytanko czy da się zrobić selektywne z terminalem na KARTE( Bo mamy możliwość zamontowania z terminalem...tylko burmistrz nato ...kto będzie zato płacił abonament....wyjazdów nie mamy za dużo to może by się sprawdziło

wziąć termial DTG-53 zamontowac karte (przy malej ilosci wyjazdow to chyba najlepszy) starter PLAY z rokiem waznosci po kazdym doladowaniu ok 30zł na rok powinno wam starczyc zeby sms szly;)

prezes998
Posty: 10
Rejestracja: ndz 19 sty 2014, 09:56
Status: Offline

Re: selektywne wywoływanie

Post autor: prezes998 »

Wejdź w alarmowanie.pl Super sprawa. kosztuje grosze a spisuje się rewelacyjnie. Ten system mamy od marca 2012 i jesteśmy bardzo zadowoleni.

ulan02
Posty: 35
Rejestracja: pt 01 lut 2013, 18:46
Status: Offline

Re: selektywne wywoływanie

Post autor: ulan02 »

lepiej jest na karte u mnie to funkcjonuje juz ze 2 lata dhuhowie ktorzy sa w systemie skadaja sie co miesiac po 2 zł kupuje sie karte za 25 zł i smiga a abonament mielismy za 20 zł tyle ze zawsze były problem a tu karte doładuje sie i jest a w stystemem mam około 20 osob

posiadam terminal dtg 53
dobra sprawa ale mam problem z zasiegiem jednego dnia pisze 57% a innego 28% i tak skacze ze są rózne parametry moze kros wie dlaczego?
antenke od terminala mam dosyć wysoko ustawioną

Józek22
Posty: 90
Rejestracja: śr 03 mar 2010, 10:38
Lokalizacja: woj.lubelskie
Status: Offline

Re: selektywne wywoływanie

Post autor: Józek22 »

u nas jest DSP 50 stacja obiektowa i moduł GSM DTG 53 wszystko z platana,fajna rzecz,możesz sam zmieniać numery telefonów w książce,karta z PLUSA bo play się nie sprawdził,za często gubił sygnał,a jak już wyleciał z sieci to się nie obyło bez restartu systemu,koszt roczny to 200zł.na doładowania, jak na razie się sprawdza,całośc to tak jak kolega pisał coś ok.6tys.

Sylwek
Posty: 684
Rejestracja: czw 14 kwie 2005, 08:26
Kontakt:
Status: Offline

Re: selektywne wywoływanie

Post autor: Sylwek »

U nas karta początkowo dlatego, że nie dowierzaliśmy nowince typu terminal GSM (przy zacięciu systemu na karcie wywali to co jest, na abonamencie... może zrobić kuku). Obecnie to zostało i jest ok. Kupując doładowanie zawsze można poprosić o fakturę i ją rozliczyć.

Natomiast zwróćcie uwagę, że od kilku lat sieci wprowadziły rok ważności konta po doładowaniu za 5 zł lub za sms (rożnie, różne sieci to rozwiązały). W naszym przypadku doładowywanie przez kilka lat po 100 zł na pół roku spowodowało sporą rezerwę kasy na koncie (stosunkowo mała liczba alarmów). Dlatego teraz od 2 lat utrzymanie karty kosztuje nas 5 zł na rok :)
Awatar użytkownika

matslu4
Posty: 24
Rejestracja: śr 11 maja 2011, 09:47
OSP (gm., woj.): OSP Łukowa gm.Chęciny woj.Świętokrzyskie
Status: Offline

Re: selektywne wywoływanie

Post autor: matslu4 »

Chciał bym się dowiedzieć czy po zmianie karty w terminale sms trzeba to zgłosić w komendzie miejskiej
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat