Szkoła strażacka

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

Fresher112
Posty: 3
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 12 sty 2012, 17:01
OSP (gm., woj.): Belsk Duży woj. Mazowieckie
Status: Offline

Re: Szkoła strażacka

Post autor: Fresher112 »

Kolego.
Ja byłem w LO w klasie pożarniczej i też obiecywali że będą zajęcia w PSP, wyjazd od CSPSP. I na obietnicach się skończyło, więc po dwóch latach nauki w tym liceum więc w trzeciej klasie przeniosłem się do normalnego LO do klasy biologiczno-chemicznej. I Tobie też radzę iść do zwykłego ogólniaka, załatwić sobie dodatkowe lekcje z chemii i zacząć ćwiczyć tor przeszkód. Jeśli chodzi o OSP to warto się zapisać i pogadać z zarządem żeby wysłali Cię na kurs I i II stopnia, ratownictwa technicznego bo za to są punkty w SAPSP.

Więc próbuj i powodzenia :D

knaustychy
Posty: 25
Rejestracja: ndz 24 paź 2010, 11:21
Lokalizacja: Tychy
Status: Offline

Re: Szkoła strażacka

Post autor: knaustychy »

@Fresher112 Czyli nie tylko w moim wypadku, obietnice były, i na obietnicach się skończyło. Niestety ale w tym roku w klasie o profilu pożarniczym było tak mało chętnych że połączyli ją z profilem wojskowym

elabarbara
Posty: 1578
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:55
Status: Offline

Re: Szkoła strażacka

Post autor: elabarbara »

Nawet nie wiedziałam, że taka szkoła jest. Ja wam powiem, że dla mnie to ważne i nie byłoby w ogóle problemem, żeby kogoś na takie studia posłać. A skoro mowa o studiowaniu, to powiedzcie, czy fizjoterapia studia to dobry kierunek? Jak o tym myślicie?
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat