strona osp

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

Topic author
mlody11
Posty: 2
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: sob 23 kwie 2011, 20:53
OSP (gm., woj.): malinniki.orla.podlaskie
Status: Offline

strona osp

Post autor: mlody11 »

witam!mam pytanko!jaka nazwę mam wpisać aby utoworzyć swoją stronę internetową?bo nie chce mnie wpuścić i nie wiem o co tam chodzi!!OSP Malinniki!!dzięki z góry
Awatar użytkownika

kamil237
Posty: 472
Rejestracja: pn 06 lip 2009, 21:30
Status: Offline

Re: strona osp

Post autor: kamil237 »

Kolego napisz krok po kroku. Gdzie nie chce "Cię wpuścić"? Co wpisujesz? Jaki występuje problem? Ale konkretnie bo z Twojego postu niewiele wynika i raczej bez podania konkretów nikt Ci nie pomoże.
Syrena wyje a ja jeszcze tutaj?!

grzegorz79
Posty: 82
Rejestracja: pn 02 maja 2011, 10:17
OSP (gm., woj.): Gostycyn,kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: www.gostycyn.osp.org.pl
Status: Offline

Re: strona osp

Post autor: grzegorz79 »

Witam!Chciałbym utworzyć stronę internetową naszej OSP na serwerze Związku-i tu pojawia się problem.Ktoś wcześniej zarejestrował już naszą jednostkę,nie tworząc strony.Jak odzyskać do niej dostęp?Dzieki za odpowiedz.
Awatar użytkownika

ospkonie
Posty: 103
Rejestracja: śr 06 sty 2010, 21:21
OSP (gm., woj.): OSP KONIE ,Pniewy,mazowsze
Lokalizacja: Konie
Kontakt:
Status: Offline

Re: strona osp

Post autor: ospkonie »


grzegorz79
Posty: 82
Rejestracja: pn 02 maja 2011, 10:17
OSP (gm., woj.): Gostycyn,kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: www.gostycyn.osp.org.pl
Status: Offline

Re: strona osp

Post autor: grzegorz79 »

Dzięki dane odzyskane strona uruchomiona-
http://www.gostycyn.osp.org.pl/
Awatar użytkownika

mayher
Posty: 2
Rejestracja: wt 12 cze 2007, 22:33
Lokalizacja: Warmia
Kontakt:
Status: Offline

Re: strona osp

Post autor: mayher »

Jeżeli kogoś interesuje to za darmo i bez żadnych przyszłych zobowiązań mogę zrobić alias wskazujący na wasza stronę w innej domenie. Do wyboru aliasy w domenie alarmowo.pl lub straz.org.pl, np. twojanazwa.alarmowo.pl lub twojanazwa.straz.org.pl. Moge do testów udostępnić także konto hostingowe. Hostingu jeszcze nie sprzedaje gdyz oferta jest w przygotowaniu ale pierwszym 3 osobom które się do mnie zgłoszą dam za darmo na 3 miesiące dobry, profesjonalny, stabilny i bez reklam hosting z 500 MB powierzni dyskowej/ 2GB transferu miesięcznie, codzienny backup, PHP, MySql - i wiele innych możliwości. O niebo lepsze mozliwosci niz to co proponuje osp.org.pl. Zainteresowanych aliasami i hostingiem proszę na priv. Na pytania chetnie odpowiem na forum.
pozdro
Mayher, OSP Jonkowo
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat