Nagrody na zawodach sportowo-pozarniczych w 2011r.

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

Topic author
swierchu1983
Posty: 13
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 09 lut 2011, 14:47
OSP (gm., woj.): OSP Jabłonica Polska, gm. Haczow. ODKARPACKIE
Status: Offline

Nagrody na zawodach sportowo-pozarniczych w 2011r.

Post autor: swierchu1983 »

Mozecie napisac jak wygladala kwestia nagrod w tym roku?

Jak bylo na gminnych, a jak powiatowych- najbardziej interesuje mnie grupa "A".

U nas na gminnych za 1-800zl
2-700
3-600
4-7 po 500zl

na powiatowych...za 1 miejsce dostalismy(oprocz pucharu i dyplomu) szaliki reprezentacyjne "POLSKA"- chyba naprawde mamy kryzys:D

Dodam, ze jestem z woj. podkarpackiego i prosze Was o podawanie lokalizacji jdnostek by miec porownanie:)

sloikk
Posty: 282
Rejestracja: wt 11 paź 2011, 20:13
OSP (gm., woj.): Kuźnica Grabowska
Status: Offline

Re: Nagrody na zawodach sportowo-pozarniczych w 2011r.

Post autor: sloikk »

jestem z pd Wielkopolski. Na gminnych jako seniorzy od 7 lat mamy podium i niedługo założę sobie jakiś warsztat. Pompki ręczne, klucze, jakieś heble raz linka holownicza była (no i oczywiście pierwsze drużyny dostają puchar). Wszystkie 3 miejsca w tych samych granicach cenowych max 20zł. Na powiatowych były jakieś zestawy długopisów, pendrivy itd. (i po pucharze dla każdej drużyny na podium)
jak 8 lat temu biegałem w młodzikach były pieniądze zamiast nagród( koło 50 zł na głowę przypadało + pieniądze od rodzimej OSP) plus wielka torba cukierków
Awatar użytkownika

damian_osp
Posty: 571
Rejestracja: ndz 24 kwie 2011, 10:15
OSP (gm., woj.): OSP Posada Zarszyńska
Kontakt:
Status: Offline

Re: Nagrody na zawodach sportowo-pozarniczych w 2011r.

Post autor: damian_osp »

Bogu na chwałę, ludziom na pożytek
Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat