POMOC dla druha

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.
Awatar użytkownika

Topic author
maro_71
Posty: 40
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: sob 21 lut 2009, 16:53
OSP (gm., woj.): gm. Golina woj.wielkopolskie
Kontakt:
Status: Offline

POMOC dla druha

Post autor: maro_71 »

Szanowni Państwo, druhny i druhowie, strażacy

Zwracam się z gorącą prośbą o pomoc w rozpropagowaniu informacji o akcji pomocy dla druha Ryszarda Depczyńskiego z OSP w Przyjmie (wielkopolskie), który uległ wypadkowi i stracił prawą rękę. Dzisiaj nasz kolega poddaje się długiej i mozolnej rehabilitacji oraz zbiera każdą złotówkę na bardzo drogą (ok. 200 tys.) protezę.
Aktualnie jesteśmy w trakcie okresu rozliczeń podatkowych i możemy, nic nie tracąc pomóc druhowi przekazujące 1% podatku.
Bardzo proszę o rozpropagowanie zawartej w załączniku informacji w lokalnym społeczeństwie poprzez zamieszczenie ich na stronach internetowych, wydrukowanie i wywieszenie w jednostkach OSP oraz współpracujących instytucjach, jak również przekazanie treści apelu podczas zebrań sprawozdawczych.

Jestem przekonany, że dzięki wspólnym działaniom tragiczne wydarzenie, które może dotknąć każdego z nas nie pozostanie bez echa, a efekty tej akcji informacyjnej przyniosą wymierną pomoc dla naszego kolegi.
Załączniki
RD-page-004.jpg
RD-page-004.jpg (139.08 KiB) Przejrzano 1389 razy
Pozdrawiam:
Komendant Gminny ZOSP RP
Awatar użytkownika

seligow
Posty: 679
Rejestracja: pn 15 mar 2010, 13:31
OSP (gm., woj.): Seligów woj.Łódzkie
Lokalizacja: Łowicz
Kontakt:
Status: Offline

Re: POMOC dla druha

Post autor: seligow »

Strona Główna OSP Seligów
Starszy sikawkowy
Awatar użytkownika

Tomaxu_25
Posty: 20
Rejestracja: pt 11 gru 2009, 05:32
OSP (gm., woj.): Ryjewo.,Pomorskie
Status: Offline

Re: POMOC dla druha

Post autor: Tomaxu_25 »

Witam , ja skopiowałem ten załącznik i wkleiłem na NK i FACEBOOK tak że jeśli ktoś jest chętny to niech też tak zrobi . Szczerze mówiąc wole przekazać 1% podatku na ten szczytny cel dla naszego druha niż na Związek OSP RP .
Awatar użytkownika

machines
Posty: 139
Rejestracja: ndz 21 sie 2011, 12:25
Status: Offline

Re: POMOC dla druha

Post autor: machines »

Ja też rozesłałem tę informację...
Obrazek
Obrazek
Copyright © 2012 by machines. All rights reserved.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat