pytanie odnośnie dotacji

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

Topic author
preses1985
Posty: 89
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: sob 10 mar 2012, 12:38
Status: Offline

pytanie odnośnie dotacji

Post autor: preses1985 »

witam !!


Mam Pytanie odnośnie dotacji ze Związku na remont i modernizacje remizy . Mam już wszystkie dokumenty które sa niezbędne do rozliczenia sie z tej dotacji i mam mały problem bo nie wiem kto ma napisać oświadczenie które jest napisane w umowie ;Oświadczenie że okreslone , odbierane do użytkowania prace remontowo - budowlane zostały wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną ;czy ja jako osoba prowadząca ten remont ? czy ktos inny poprostu nie wie ........ wiec prosze o kolegów pomoc .

pozdrawiam !!

bobson
Posty: 111
Rejestracja: pn 28 maja 2012, 20:49
OSP (gm., woj.): MOSP Kowal gm. Kowal woj. kuj-pom
Status: Offline

Re: pytanie odnośnie dotacji

Post autor: bobson »

a nie powinien to byc jakis inspektor budowlany ktory sie zna na tym?? i to nie o jego oswiadczenie chodzi jako zalacznik??

Topic author
preses1985
Posty: 89
Rejestracja: sob 10 mar 2012, 12:38
Status: Offline

Re: pytanie odnośnie dotacji

Post autor: preses1985 »

Właśnie tego nie wiem bo nie jest tam napisane kto ma sie pod tym oświadczeniem podpisać ..........

DanielOSP
Posty: 255
Rejestracja: śr 23 lis 2011, 20:03
OSP (gm., woj.): warmińsko-mazurskie
Status: Offline

Re: pytanie odnośnie dotacji

Post autor: DanielOSP »

Chyba najlepiej zadzwonić do ZOW ZOSP i zapytać. Tam powinni udzielic ci informacji na ten temat i pomóc w rozliczeniu dotacji.
Awatar użytkownika

czester0
Posty: 252
Rejestracja: pt 30 sty 2009, 22:31
Status: Offline

Re: pytanie odnośnie dotacji

Post autor: czester0 »

Inspektor nadzoru.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat