STRAŻAK POTRZEBUJE KRWI! - POMÓŻ!

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

Topic author
Adwers
Posty: 12
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 07 cze 2011, 10:04
Status: Offline

STRAŻAK POTRZEBUJE KRWI! - POMÓŻ!

Post autor: Adwers »

Witajcie!

Pilnie potrzebna krew dla strażaka! Nie liczy się grupa a ilość!

Obrazek

Bart
Posty: 21
Rejestracja: wt 11 wrz 2012, 02:26
OSP (gm., woj.): Gmina Tomaszów Mazowiecki
Status: Offline

Re: STRAŻAK POTRZEBUJE KRWI! - POMÓŻ!

Post autor: Bart »

Przeglądam to forum regularnie od kilku lat ale dopiero teraz zdecydowałem się napisać .W pełni popieram tą inicjatywę ,jednak słowa które są na zdjęciu wydają mi się trochę niesprawiedliwe w stosunku do strażaków zarówno z OSP jak i PSP.Nie wszyscy mogą oddać krew ,powodów do wymienienia znajdzie się na pewno wiele ,nie tylko lenistwo,znieczulica itd ale na przykład choroby i inne losowe zdarzenia które moga dotknąć każdego .Dlatego uważam że te słowa na zdjęciu sugerujące że kto nie odda krwi nie jest prawdziwym strażakiem są trochę nie na miejscu.Wiem że to trudny temat i liczycie na jak najszybszą pomoc.Całym sercem jestem za tym żeby wasz kolega wrócił jak najszybciej do zdrowia i mam nadzieję że znajdzie się wielu chętnych oddać dla niego krew.

Topic author
Adwers
Posty: 12
Rejestracja: wt 07 cze 2011, 10:04
Status: Offline

Re: STRAŻAK POTRZEBUJE KRWI! - POMÓŻ!

Post autor: Adwers »

Panie kolego a jak jest napisane?
"Na codzień to my niesiemy Ci pomoc." Gdzie tu jest mowa, że to odezwa tylko do strażaków? To mowa do każdego, owszem są strażacy którzy krwi nie mogą oddać, ale niestety do nich z automatu ta odezwa nie może być skierowana, ale ich pomoc może opierać się na rozesłaniu tej informacji i zachęceniu kolegów do pomocy tak?

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika

Intercooler
Posty: 179
Rejestracja: śr 11 sty 2012, 16:50
OSP (gm., woj.): powiat tarnowski, województwo małopolskie
Status: Offline

Re: STRAŻAK POTRZEBUJE KRWI! - POMÓŻ!

Post autor: Intercooler »

Panie kolego, wyrywasz coś z kontekstu. Po przeczytaniu całego, że tak to nazwę wersu, można stwierdzić że odezwa jest adresowana właśnie do strażaków. I zgadzam się z @Bart, trochę to agresywnie jest ujęte. No, ale nie ma co się dalej kłócić, akcję popieram, choć sam należę do grona tych, co krwi oddać nie mogą. Pozdrawiam.
Obrazek

zielu900
Posty: 117
Rejestracja: czw 08 paź 2009, 15:21
OSP (gm., woj.): OSP Droszewo gm.Biskupiec woj.Warminsko-Mazurskie
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie ok.Biskupca
Status: Offline

Re: STRAŻAK POTRZEBUJE KRWI! - POMÓŻ!

Post autor: zielu900 »

Ja wiele się nie zastanawiając od razu zamieściłem to na facebooku, nie ma co domniemać w różnych tematach...to mógł być jeden z nas...ja, jak i moja jednostka w piątek wybieramy się do RCKiK oddać krew.

Topic author
Adwers
Posty: 12
Rejestracja: wt 07 cze 2011, 10:04
Status: Offline

Re: STRAŻAK POTRZEBUJE KRWI! - POMÓŻ!

Post autor: Adwers »

Uwaga, Uwaga. Bardzo pilna wiadomość!! Wszyscy którzy oddali krew na Artura Janowskiego na pewno dostali "kwit", że oddali krew właśnie na niego. Proszę o przesłanie tego kwitu na szpitalny FAX 61 8 73 91 38

kanti
Posty: 8
Rejestracja: pt 16 kwie 2010, 18:26
OSP (gm., woj.): Biala., lodzkie
Kontakt:
Status: Offline

Re: STRAŻAK POTRZEBUJE KRWI! - POMÓŻ!

Post autor: kanti »

Witam, po przeczytaniu tekstu, moja jednostka OSP BIAŁA k/ Wielunia również się dołącza do tego apelu.
link na którym możecie podejrzeć wstawienie apelu na stronie: http://www.bialastraz.osp.org.pl/
Oczywiście osobiście jak najprędzej oddam krew.

Pozdrawiam
Łukasz

Topic author
Adwers
Posty: 12
Rejestracja: wt 07 cze 2011, 10:04
Status: Offline

Re: STRAŻAK POTRZEBUJE KRWI! - POMÓŻ!

Post autor: Adwers »

Akcja oddawania krwi dla Artura zakończona!
Dziękujemy za pomoc. Zebrano bardzo dużo krwi dzięki której Artur może dochodzić do siebie. W sumie zebrano około 35 l krwi!

Za wszelka pomoc i okazane serce.

DZIĘKUJEMY

diablo4432
Posty: 3
Rejestracja: sob 10 sie 2013, 12:47
OSP (gm., woj.): gm ciechanow woj mazowieckie
Status: Offline

Re: STRAŻAK POTRZEBUJE KRWI! - POMÓŻ!

Post autor: diablo4432 »

Akcja była bardzo fajna, dobra inicjatywa.

javasen
Posty: 6
Rejestracja: wt 10 wrz 2013, 05:41
OSP (gm., woj.): Andrychów, małopolskie
Status: Offline

Re: STRAŻAK POTRZEBUJE KRWI! - POMÓŻ!

Post autor: javasen »

Piękna akcja i piękny wynik!
U nas w Andrychowie była w tym roku podoba akcja, mieliśmy wypadek i nasz kolega potrzebował krwi 0Rh- (rzadka grupa), chłopcy oddawali jaka mieli - w sumie oddaliśmy 27 litrów, w tym znalazła się i ta potrzebna. A przy okazji była pomoc dla naszego kolegi.
Serce rośnie, kiedy widzi się taki chętny i natychmiastowy odzew na apel, wiemy, że możemy na sobie polegać. :)

dj_paszcza
Posty: 3
Rejestracja: śr 11 wrz 2013, 16:08
Status: Offline

Re: STRAŻAK POTRZEBUJE KRWI! - POMÓŻ!

Post autor: dj_paszcza »

Z przyjemnością podłączę się pod tę akcję, w ten sposób można połączyć przyjemne z pożytecznym :)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat