naszywka

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

Topic author
dream team
Posty: 27
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pt 10 lip 2009, 08:51
Status: Offline

naszywka

Post autor: dream team »

pracujemy nad nową naszywką.
macie dla nas jakieś rady, wskazówki?

druh Marek
Posty: 81
Rejestracja: czw 04 gru 2003, 18:25
Lokalizacja: Konieczkowa (woj. podkarpackie)
Kontakt:
Status: Offline

Re: naszywka

Post autor: druh Marek »

Hej,

no ja też mam projekt, tylko coś poprawić muszę, ma się rozumieć, że to będzie na rzepie - żeby przyczepić do rękawa nomexa czy tam koszarówki tak?

Polecam tą firmę:
http://www.sakohaft.pl/pl/naszywki/naszywki-wiecce

jeszcze u nich co prawda nie robiłem zamówienia, ale podesłałem projekt w jpg i mi przerobili jak by to mniej więcej wyglądało po hafcie, a co ciekawe mają możliwość haftu białych nici - niciami fluoroscencyjnymi, czyli jak się je naświetli to chwilę świecą w ciemności coś jak manometr przy aparatach ODO Auera :-)

cena we wrześniu za 1 szt 12,5 tylko już niewiem czy netto czy brutto


pozdro
pozdrawiam

druh Marek
zapraszam na stronê konieczkowskich stra¿aków.
Awatar użytkownika

bohun
Posty: 192
Rejestracja: śr 24 cze 2009, 08:11
OSP (gm., woj.): (pow. olkuski, małopolskie)
Status: Offline

Re: naszywka

Post autor: bohun »

Ja mogę polecić firmę HAFTPOL tu link do niej http://www.haftpol.com.pl/. Zamawiałem tam naszywki naramienne z rzepem według projektu wysłanego na zdjęciu (taki jaki mam ustawiony w awtarze). Koszt w tym roku był około 8 zł za sztukę. Co do loga to już takie mieliśmy bo kiedyś były zamawiane przez poprzedni zarząd i nie wiem kto je tworzył. Najlepiej na naszywce umieścić nazwę miejscowości i jakieś logo ( no na pewno nie PSP) i oczywiście OSP bez KRSG- moim zdaniem nie ma się co dzielić na sysemowych i nie jesteśmy jedną OSP.

Topic author
dream team
Posty: 27
Rejestracja: pt 10 lip 2009, 08:51
Status: Offline

Re: naszywka

Post autor: dream team »

dzięki za sprawdzone kontakty :)

mam jeszcze pytanie co do samego projektu
jak Waszym zdaniem sprawdza się "grafika" na naszywce - dodatkowo element, który pokazuje specjalizację jednostki
jak bardzo ważne jest, żeby była widoczna nazwa miejscowości - nasza jest długa i ... zajmuje dużo miejsca
jakie kolory są na waszych naszywkach i czy się sprawdzają?
macie czarne naszywki, czy jakieś inne tło?
co powiecie o kształcie? - żeby cała naszywka przylegała do materiału, do którego jest przyczepiona
rzep - a może macie inne patenty?

a przede wszystkim - co w Waszych naszywkach zmienilibyście na lepsze i dlaczego?

trollmech
Posty: 1
Rejestracja: pt 16 lis 2012, 08:17
OSP (gm., woj.): Surhów (Kraśniczyn, lubelskie)
Status: Offline

Re: naszywka

Post autor: trollmech »

Witam wszystkich, doszły mnie słuchy że potrzebne są naszywki dla straży pożarnych. Prowadzę firmę Trollmech, która zajmuje się takimi rzeczami jak naszywki i odzież reklamowa i mam już doświadczenie z naszywkami pożarniczymi. Do wyceny potrzebowałbym tylko zdjęcia, wymiarów i ilości. Naszywki z rzepem również nie są mi obce. Na wszystkie moje wyroby daję gwarancję. Mój e-mail: trollmech@gmail.com
Awatar użytkownika

artur_wyszonki
Posty: 272
Rejestracja: wt 10 sty 2012, 16:30
OSP (gm., woj.): OSP Wyszonki Kościelne (gm. Klukowo woj. podlaskie)
Lokalizacja: Wyszonki Kościelne (Podlaskie)
Status: Offline

Re: naszywka

Post autor: artur_wyszonki »

Ja u siebie zrobiłem naszywki z własnym logo, nazwy miejscowości nie "pchałem" na duzą naszywke tylko logicznie umiescilem na pasku do tego przeznaczonym. Niebieskie tło dobrze rzuca się w oczy :)
Tak to wyglada:
Załączniki
P1030463.JPG
P1030463.JPG (41.07 KiB) Przejrzano 1843 razy
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat