Szansa dla OSP

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

Topic author
dh.michal
Posty: 232
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 03 sie 2011, 00:34
OSP (gm., woj.): Żebry,gm.Wąsosz,woj.Podlaskie
Lokalizacja: Żebry
Kontakt:
Status: Offline

Szansa dla OSP

Post autor: dh.michal »

Witam druhny i druhowie, na pewno wszyscy lub większość z was już słyszała że Waldemar Pawlak już nie jest przewodniczącym PSL i chce zrezygnować z funkcji wicepremiera i ministra gospodarki, nie chcę się rozpisywać ale jak większość to ocenia to nie tak miało być bo chcieli go tylko postraszyć i miał wygrać, ale coś poszło nie tak.

I większość członków PSL włączyło czerwone światło dla Pana Pawlaka, ja natomiast zauważam zielone światło dla OSP.
Takie światełko w tunelu bo teraz dh. Waldemar Pawlak, miejmy nadzieję że to zauważy, PSL nie dało mu szansy, ale wcześniej OSP dało mu szansę i dalej jest Prezesem ZG ZOSP RP i jeżeli to zauważy to jest szansa że w końcu weźmie się za ochotniczą straż. Co o tym myślicie? Co my wszyscy możemy zrobić żeby także sobie (jako członkom OSP) pomóc ?
Proszę o odpowiedzi.

Pozdrawiam dh.Michal
„Idę tam,skąd wszyscy inni uciekają w obawie przed śmiercią”

http://www.osp.wies-zebry.pl

Danonek
Posty: 153
Rejestracja: pt 19 sie 2011, 20:30
Status: Offline

Re: Szansa dla OSP

Post autor: Danonek »

A no nie wiem , nie wiem. Uważam że dalej tak samo będzie jak było :twisted: . Ale pożyjemy , zobaczymy :wink:

v-ce marcin
Posty: 80
Rejestracja: pt 28 paź 2011, 23:07
OSP (gm., woj.): krzemienica, czarna, podkarpackie
Status: Offline

Re: Szansa dla OSP

Post autor: v-ce marcin »

Po prostu trzeba odmłodzić całe struktury Naszego Szanownego Związku, bo niektórzy włodarze chyba myślą jeszcze po staremu.
Awatar użytkownika

damian_osp
Posty: 571
Rejestracja: ndz 24 kwie 2011, 10:15
OSP (gm., woj.): OSP Posada Zarszyńska
Kontakt:
Status: Offline

Re: Szansa dla OSP

Post autor: damian_osp »

Sam Pawlak nic nie zrobi. Sama "śmietanka" siedzi w ZG
Bogu na chwałę, ludziom na pożytek

tdk2005
Posty: 28
Rejestracja: wt 28 paź 2008, 23:03
OSP (gm., woj.): Wejherowo, Pomorskie
Kontakt:
Status: Offline

Re: Szansa dla OSP

Post autor: tdk2005 »

Ja się właśnie teraz boję że Pawlak weźmie się za OSP...
Obrazek
Awatar użytkownika

druhprzemek
Posty: 170
Rejestracja: sob 26 lut 2011, 10:24
OSP (gm., woj.): OSP Suchań woj. zachodniopomorskie
Kontakt:
Status: Offline

Re: Szansa dla OSP

Post autor: druhprzemek »

Są trzy opcje: albo co gorsza będzie chciał się zająć związkiem i pokazywać się cały czas z ochotnikami (czego wcześniej nie robił) i zamiast w końcu robić coś pożytecznego jak dotacje na karosacje wszystkich wozów bojowych, a nie tylko na nowe, to będzie się udzielał kulturowo- festyny, turnieje, zawody i takie pier..e o Chopinie, jak to mówią. Jest też druga opcja, że nie udźwignie psychicznie porażki w PSL-u i będzie chciał ze wszystkiego zrezygnować. No i ostatnia: wszystko będzie po staremu- gó(x)no możecie i znacie się, to się nie odzywajcie.
Ten jest większy między ludźmi kto umie służyć i kto poświęci siebie dla dobra innych.

Myślisz, że jesteś twardzielem? Udowodnij i zaloguj się!
http://www.supersoldier.pl/enlist/79420
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat