Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.
Awatar użytkownika

Tomcio
Posty: 2
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pn 04 lut 2013, 17:29
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Status: Offline

Re: Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy

Post autor: Tomcio »

Jeśli ktoś zechce namiary na bardzo dobrą firmę szkolącą w zakresie Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy (głównie w woj. dolnośląskim i opolskim, bowiem zlokalizowaną pod Wrocławiem) - zapraszam do kontaktu poprzez PW, aby tutaj nie robić brzydkiej reklamy. Przedstawicielem handlowym nie jestem - polecę po prostu firmę, z którą moja jednostka współpracuje już dłuższy czas. Tamtejsi szkoleniowcy, głównie ratownicy medyczni będący f-szami PSP, nieustannie praktykujący także w jednostkach ochrony zdrowia, wyszkolili nam sporą liczbę ratowników w gminie naszej, a także gminach sąsiednich. Tutaj powiem jedno - ile kursów mi opowiedziano, iloma wrażeniami dzielili się koledzy druhowie z różnych stron kraju, tyle takiego kursu, w jakim miałem okazję wziąć udział ja (przeprowadzanym przez tą właśnie firmę) nie miał nikt (subiektywna opinia strażaków z którymi do tej pory poruszałem ten temat). :wink:

raczek504
Posty: 3
Rejestracja: wt 26 kwie 2011, 11:41
Status: Offline

Re: Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy

Post autor: raczek504 »

Jakie to są ceny?
"Wyob­raźnia jest ważniej­sza od wie­dzy, po­nieważ wie­dza jest ograniczona." A. Einstein

Józek22
Posty: 90
Rejestracja: śr 03 mar 2010, 10:38
Lokalizacja: woj.lubelskie
Status: Offline

Re: Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy

Post autor: Józek22 »

dobra,tylko czy to są kursy KPP dla straży pożarnych czy ogólne dla wszystkich,powiem tylko tyle że ze mną zdawał chłopak który był ratownikiem medycznym w pogotowiu i dodatkowo chciał w psp jeździć,i musiał robić kurs dla straży bo ten jego był nieakceptowany bo straz ma inne procedury,ot taki mankemencik jak to w Polsce bywa
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat