Projekt ustawy

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

Topic author
luqas
Posty: 26
Rejestracja: czw 14 paź 2004, 11:51
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:
Status: Offline

Projekt ustawy

Post autor: luqas » pn 27 mar 2006, 12:29

Witam Serdecznie!
Myśle że ten artykuł drodzy druhowie Was zainteresuje! i chciałbym wiedzieć co o nim myślicie:D

"Poseł RP Tadeusz Motowidło złożył na ręce Marszałka Sejmu projekt Ustawy o zmianie Ustawy O ochronie przeciwpożarowej. Zmiana zakłada wypłatę jednorazowej nagrody z okazji Dnia Strażaka członkom Ochotniczych Straży Pożarnych, którzy biorą bezpośredni udział w akcjach ratowniczych.
- uważam, że członkowie Ochotniczych Straży Pożarnych biorący udział w akcjach ratowniczych zasługują na to, by Ich działania zotały docenione - mówi Tadeusz Motowidło.


Źródło: JasNet.pl
http://www.jasnet.pl/wydarzenia/wydarze ... yd=0003279
Pozdrawiam!
Polski Serwis Pożarniczy www.Remiza.com.pl SERDECZNIE ZAPRASZAM!!!

greg
Posty: 8
Rejestracja: sob 25 lut 2006, 17:41
Status: Offline

Żarty

Post autor: greg » pn 27 mar 2006, 17:21

Niech Pan poseł przedwczesnej kampanii sobie nie robi! Taki sposób wynagradzania też niczym dobrym nie poskutkuje. Mieliśmy do czynienia z kilkoma posłami i zawsze kończyło się na obietnicach, gdy było przed wyborami. Po wyborach jakoś szybko Panowie posłowie zaczynają zapadać na niegroźną, acz szkodliwą dla zainteresowanych, sklerozę. Jeżeli pomagamy jako ochotnicy niech tak pozostanie, a Ci którzy dużo obiecują niech się postarają abyśmy mieli odpowiedni sprzęt, aby tej pomocy potrzebującym można było w profesjonalny sposób udzielić.
Pozdrawiam serdecznie!
I jeszcze jedno pytanie: Czy Pan poseł sam jest strażakiem, bo może widzi możliwość zarobienia sobie w przyzwoity sposób? :D :idea:
ODPOWIEDZ