projekt do EFS

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

Topic author
OSP Hołuczków
Posty: 42
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 23 paź 2012, 19:25
OSP (gm., woj.): OSP Hołuczków Gmina Tyrawa Wołoska woj. Podkarpackie
Status: Offline

projekt do EFS

Post autor: OSP Hołuczków »

Witam poszukuje osoby która pomogła by mi napisać projekt do EFS ponieważ sam nie mam pojęcia jak to dokładnie zrobić

Muerte
Posty: 106
Rejestracja: wt 15 lip 2003, 09:28
Status: Offline

Re: projekt do EFS

Post autor: Muerte »

kolego, jeżeli nie wiesz jak napisać projekt do POKL, to lepiej sie nie zbieraj za to. Sam projekt to dopiero 30% sukcesu, później trzeba go zrealizować zgodnie z wytycznymi i rozliczyć. To wymaga jeszcze większej wiedzy. Lepiej poprosić kogoś, kto się na tym zna i zajmie się tym od początku do końca. Warto porozmawiać o tym np. z wójtem/burmistrzem . Wy macie pomysł, oni doświadczenie i wiedzę. Można stworzyć projekt w partnerstwie. Moja OSP zrealizowało 8 projektów z PO KL na kwotę ponad 400 tys. zł, teraz realizujemy projekt z PROW związany z budową boiska. Jednak ja zawodowo zajmuję się pozyskiwaniem funduszy UE i krajowych i tylko dlatego nam się udaje realizować te projekty.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat