Polisa NW

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

Topic author
mapex
Posty: 8
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: ndz 02 gru 2012, 12:14
OSP (gm., woj.): Olszyna, dolnośląskie
Status: Offline

Polisa NW

Post autor: mapex »

Koledzy jakie macie stawki ubezpieczenia od następstw wypadku lub uszczerbku na zdrowiu, które opłaca gmina podczas działań ratowniczo-gaśniczych. U nas rok temu było 9 000 zł. na jednego członka OSP. Uważałem że to kupa śmiechu, ale to zobaczyłem na nowej polisie to zwaliło mnie z nóg , 3 500zł to kwota którą dostanie osoba uposażona za utratę życia lub zdrowia strażaka. Normalnie K P I N A !!!!!!!!!!!!

Niagara 998
Posty: 43
Rejestracja: pt 03 sie 2012, 15:15
OSP (gm., woj.): Dzierżoniów,woj Dolnośląskie
Status: Offline

Re: Polisa NW

Post autor: Niagara 998 »

My nie mamy takich problemów,dostajemy pulę na swoje konto z gminy i się rządzimy .między innymi płacimy ubezpieczenie mamy zbiorowe nie imienne,składka za wszystkich 27strażaków to 471zł,a w razie czego to suma do wypłaty 50 tyś.
Awatar użytkownika

kamil237
Posty: 472
Rejestracja: pn 06 lip 2009, 21:30
Status: Offline

Re: Polisa NW

Post autor: kamil237 »

20 000 za znaczny uszczerbek na zdrowiu bądź utratę życia.
Syrena wyje a ja jeszcze tutaj?!

Józek22
Posty: 90
Rejestracja: śr 03 mar 2010, 10:38
Lokalizacja: woj.lubelskie
Status: Offline

Re: Polisa NW

Post autor: Józek22 »

u nas jest tez zbiorowe,15tys. na strażaka odszkodowanie,2 lata temu kolega na ćwiczeniach wpadł w dziure w podłodze,nie zauważył bo było zadymione i miał ODO na sobie,za 6 tygodni zwolnienia dostał 150zł i 1,5% uszczerbku na zdrowiu za złamane żebro,szkoda mówić o ubezpieczeniach,wszystko jest okey jak nic się nie dzieje

Kamis
Posty: 184
Rejestracja: sob 11 lut 2012, 22:45
Status: Offline

Re: Polisa NW

Post autor: Kamis »

Niagara 998 pisze:My nie mamy takich problemów,dostajemy pulę na swoje konto z gminy i się rządzimy .między innymi płacimy ubezpieczenie mamy zbiorowe nie imienne,składka za wszystkich 27strażaków to 471zł,a w razie czego to suma do wypłaty 50 tyś.
Miesięcznie was tyle to wychodzi? Jaka firma?
STAR POWER

mareku
Posty: 591
Rejestracja: pt 13 sie 2021, 17:29
OSP (gm., woj.): Bitom Bitom Bitom
Status: Offline

Re: Polisa NW

Post autor: mareku »

Korzystając z okazji że rozmawiamy o ubezpieczeniach, chciałabym wam polecić naprawdę świetną stronę, mianowicie mówię o https://superpolisa.pl/placowki-miasto/gorlice/ Stamtąd można się dowiedzieć naprawdę wielu interesujących rzeczy z zakresu różnorodnych polis, więc jeżeli będziecie planować zakup nowego ubezpieczenia, to myślę że najpierw warto sobie zerknąć na ich stronę.

Olek36
Posty: 304
Rejestracja: pn 17 sty 2022, 12:25
Status: Offline

Re: Polisa NW

Post autor: Olek36 »

Warto być ubezpieczonym na takie wypadki.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat