karosacja auta pytanie??

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

Topic author
preses1985
Posty: 89
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: sob 10 mar 2012, 12:38
Status: Offline

karosacja auta pytanie??

Post autor: preses1985 »

Witam !!

Mam pytanie do kolegów ?? czy może pisał któś na Środki pochodzące z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na karosację samochodów pożarniczych??
Jeżeli tak to prosze o pomoc doradczą jak to napisać ? czy jest to jakieś gotowe podanie /wniosek ? i gdzie należy to wysłać ??


z góry dziekuję!!

ospkowal1
Posty: 25
Rejestracja: ndz 19 lut 2012, 14:21
OSP (gm., woj.): Baniocha Góra Kalwarja mazowieckie
Status: Offline

Re: karosacja auta pytanie??

Post autor: ospkowal1 »

Witam z tego co wiem to wnioski do WFOŚiGW trzeba było złożyć do 15 marca, czyli za 5 dni mija czas. A wszystkie info znajdziesz na stronie WFOŚiGW .
Rycerze Floriana -to my
Awatar użytkownika

GLM
Posty: 478
Rejestracja: wt 30 sie 2011, 16:15
OSP (gm., woj.): Długa Koscielna
Status: Offline

Re: karosacja auta pytanie??

Post autor: GLM »

ospkowal1 pisze:Witam z tego co wiem to wnioski do WFOŚiGW trzeba było złożyć do 15 marca, czyli za 5 dni mija czas. A wszystkie info znajdziesz na stronie WFOŚiGW .
Ciekawe który oddział to zamiescił na swojej stronie ? podaj link do tego info . W tamtym roku składałem w maju na dofinansowanie na holmatro
Święty Florianie patronie nasz ,miej w opiece naszą Straż

ospkowal1
Posty: 25
Rejestracja: ndz 19 lut 2012, 14:21
OSP (gm., woj.): Baniocha Góra Kalwarja mazowieckie
Status: Offline

Re: karosacja auta pytanie??

Post autor: ospkowal1 »

GLM pisze:
ospkowal1 pisze:Witam z tego co wiem to wnioski do WFOŚiGW trzeba było złożyć do 15 marca, czyli za 5 dni mija czas. A wszystkie info znajdziesz na stronie WFOŚiGW .
Ciekawe który oddział to zamiescił na swojej stronie ? podaj link do tego info . W tamtym roku składałem w maju na dofinansowanie na holmatro
I co udało się :?: nie znam szczegółów taką informacje otrzymałem od mojego komendanta gminnego chodzi o mazowieckie :shock:
Rycerze Floriana -to my
Awatar użytkownika

GLM
Posty: 478
Rejestracja: wt 30 sie 2011, 16:15
OSP (gm., woj.): Długa Koscielna
Status: Offline

Re: karosacja auta pytanie??

Post autor: GLM »

ospkowal1 pisze:
GLM pisze:
ospkowal1 pisze:Witam z tego co wiem to wnioski do WFOŚiGW trzeba było złożyć do 15 marca, czyli za 5 dni mija czas. A wszystkie info znajdziesz na stronie WFOŚiGW .
Ciekawe który oddział to zamiescił na swojej stronie ? podaj link do tego info . W tamtym roku składałem w maju na dofinansowanie na holmatro
I co udało się :?: nie znam szczegółów taką informacje otrzymałem od mojego komendanta gminnego chodzi o mazowieckie :shock:
pewnie ze się udało we wrzesniu odebrałem z Zielonki a załatwiane wszystko w oddziale w Siedlcach
Święty Florianie patronie nasz ,miej w opiece naszą Straż

Topic author
preses1985
Posty: 89
Rejestracja: sob 10 mar 2012, 12:38
Status: Offline

Re: karosacja auta pytanie??

Post autor: preses1985 »

A gdzie moge znaleść taki wniosek ??
i czy dla wszystkich woj. są takie same wnioski ?? i jak jest naprawdę z tym terminem składania ?
Awatar użytkownika

adamus79
Posty: 41
Rejestracja: śr 02 mar 2011, 19:21
OSP (gm., woj.): OSP Jasionka gm. Parczew woj Lubelskie
Status: Offline

Re: karosacja auta pytanie??

Post autor: adamus79 »

kolego ja wiem że nie jesteś z Lubelskiego ale ja pobierałem w moim przypadku wnioski z tej strony
http://www.wfos.lublin.pl/bip//index.ph ... &Itemid=69
Myśl że musisz po prostu albo wejść na stronę NFOŚIGW twojego województwa albo po prostu zadzwoń do nich -myślę że na pewno ktoś Ci pomoże
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat