"Sexafera"

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

Topic author
karol1118
Posty: 501
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pn 26 gru 2011, 18:10
Status: Offline

"Sexafera"

Post autor: karol1118 »

Piękniejszy od ciszy jest tylko dźwięk syreny

slawek.998
Posty: 516
Rejestracja: ndz 31 gru 2006, 11:16
Status: Offline

Re: "Sexafera"

Post autor: slawek.998 »

Afera pedofilska? - ten Fakt to jednak szmatławiec. Oczywiście nie popieram tego co zrobili ci druchowie.

wojtek-dzpl
Posty: 31
Rejestracja: śr 13 mar 2013, 10:04
OSP (gm., woj.): Jawiszowice ,małopolskie
Status: Offline

Re: "Sexafera"

Post autor: wojtek-dzpl »

Na innych forach od razu ban by poleciał
Temat tak głupi że hej ,brak słów odnośnie autora tego wątku
Awatar użytkownika

podymacz
Posty: 660
Rejestracja: czw 06 maja 2010, 10:24
OSP (gm., woj.): Więcławice gmina Michałowice woj. Małopolskie
Status: Offline

Re: "Sexafera"

Post autor: podymacz »

wojtek-dzpl pisze:Na innych forach od razu ban by poleciał
Temat tak głupi że hej ,brak słów odnośnie autora tego wątku
A dlaczego? Temat jak najbardziej dotyczy nas wszystkich. Trzeba rozmawiać również o sprawach trudnych. Mamy montaż anten, wiatrakowce itp. To też jakiś problem.

Topic author
karol1118
Posty: 501
Rejestracja: pn 26 gru 2011, 18:10
Status: Offline

Re: "Sexafera"

Post autor: karol1118 »

wojtek-dzpl pisze:Na innych forach od razu ban by poleciał
Temat tak głupi że hej ,brak słów odnośnie autora tego wątku
y
Chyba to działo się w remizie a nie na łące więc w czym problem? Może lepiej powielać poraz setny np temat wymogów do KSrg
Ale kolega wojtek stary forumowicz (9 dni) więc wie co pisze..... :P
Piękniejszy od ciszy jest tylko dźwięk syreny

wojtek-dzpl
Posty: 31
Rejestracja: śr 13 mar 2013, 10:04
OSP (gm., woj.): Jawiszowice ,małopolskie
Status: Offline

Re: "Sexafera"

Post autor: wojtek-dzpl »

karol1118 widzę z ciebie interpersonalny znawca ludzi.
Na podstawie mojego stażu na tym forum stwierdzasz że, nie "dorosłem do komentarzy" ,no cóż "kot".
Przecież to ty Karolu jesteś Wikipedią na tym forum,246 postów,super tematy,zawsze trafne odpowiedzi;chylę czoła.
Pewnie odbierzesz to na za atak personalny na twą skromna osobę,no ale tu cię muszę zasmucić.
Wolny kraj, jak i internet tym się rządzi ,że każdy ma prawo krytykować,oceniać wypowiedzi innych.Niestety wypowiedziałeś się na forum publicznym,więc z tego prawa korzystam.
Za słowa które padły trzeba brać odpowiedzialność i nie zasłaniać się tym kto ma lepszy staż.Skąd ja mogę wiedzieć czy głową do blatu biurka dosięgasz.Nie znam cię jak i ty mnie,więc darujmy sobie taką formę wypowiedzi.
Wracając do tematu ; Druhowie,sympatycy tej jednostki są na pewno zdruzgotani ,jaką wokół"czarnej owcy" zrobiła się nagonka i ich jednostki.Zamiast ich wspierać ,to dokręcamy im śrubę."Sexafera"była w rządzie, i wtedy każdy pukał się w głowę,a tu.
Mój post ma na celu uświadomić to że, zamiast pisać o sprawach ważnych,pisze się o bzdurach. KSRG -nie wypowiadam się; jesteśmy i tyle.
Dobra ,temat wiatrakowców super,anteny też,bo tyczy się ogółu anie jak w tym przypadku konkretnej jednostki.
Zgodzę się żeby nie powielajmy tematów bo to nic nie wnosi ,pustych formą wypowiedzi/manifestu itp,tez nie popieram.
Piszmy od siebie i dla siebie aby nam braciom strażakom żyło się lepiej.

Kończąc moja wypowiedz: Panie Karolu ,przepraszam że pan uraziłem w jaki kol wiek sposób.Pozdrawiam serdecznie

Bart
Posty: 21
Rejestracja: wt 11 wrz 2012, 02:26
OSP (gm., woj.): Gmina Tomaszów Mazowiecki
Status: Offline

Re: "Sexafera"

Post autor: Bart »

Awatar użytkownika

GLM
Posty: 478
Rejestracja: wt 30 sie 2011, 16:15
OSP (gm., woj.): Długa Koscielna
Status: Offline

Re: "Sexafera"

Post autor: GLM »

Ciekawe czy byli w mundurze :?:
Święty Florianie patronie nasz ,miej w opiece naszą Straż

Bart
Posty: 21
Rejestracja: wt 11 wrz 2012, 02:26
OSP (gm., woj.): Gmina Tomaszów Mazowiecki
Status: Offline

Re: "Sexafera"

Post autor: Bart »

Nie wiadomo,w każdym bądź razie mają przerąbane.Najgorsze że ludzie z tej afery zapamiętają najbardziej że zamieszane w to były nie pojedyncze osoby czyli tych dwóch oskarżonych tylko OSP bo tak to media przedstawiają i opinia idzie na całą naszą społeczność.

Topic author
karol1118
Posty: 501
Rejestracja: pn 26 gru 2011, 18:10
Status: Offline

Re: "Sexafera"

Post autor: karol1118 »

Koledzy nie komentujmy tego lepiej bo przecież to bardzo głupi temat może nawet temat Tabu lepiej zakopać go do szuflady i udawać, że nic takiego wogóle nie miało miejsca a ogólnopolskie media nic o tym nic nie mowią. Kolego Wojtku bez obaw moja duma na tym nie ucierpiała...
Piękniejszy od ciszy jest tylko dźwięk syreny

Józek22
Posty: 90
Rejestracja: śr 03 mar 2010, 10:38
Lokalizacja: woj.lubelskie
Status: Offline

Re: "Sexafera"

Post autor: Józek22 »

pooglądaj sobie film "Galerianki" to od razu zrozumiesz że cały świat na d... się toczy a i zarobek najlżejszy,szkoda tylko że znowu dostaliśmy po nosie bo poszło na całą OSP,poza tym ciągle są jakieś sensacje,a to pijani strażacy w akcji,a to wywrotka samochodu strażackiego bo kierowca nie miał uprawnień,ludziska się nudzą i gonią za sensacją a w Straży też tylko ludzie pracują lub należą do OSP

Bart
Posty: 21
Rejestracja: wt 11 wrz 2012, 02:26
OSP (gm., woj.): Gmina Tomaszów Mazowiecki
Status: Offline

Re: "Sexafera"

Post autor: Bart »

No tak,przecież to że małolaty nie myślą wszystko tłumaczy .Tych dwóch nie jest nic winnymi w tej sprawie.To jest paranoja co piszesz Józek ,to wszystko miało miejsce nie w domu nie na polu czy w lesie ale remizie a ty piszesz że ludzie sensacji szukają bo nic się przecież nie stało według ciebie.to samo tyczy się przykładu pijanych i podpalaczy.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat