Jeżeli mam ktoś do przekazania sprzęt do ratownictwa technic

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

Topic author
lukasz88OSP
Posty: 4
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 19 mar 2013, 13:58
OSP (gm., woj.): OSP Chocianów Dolnośląskie
Status: Offline

Jeżeli mam ktoś do przekazania sprzęt do ratownictwa technic

Post autor: lukasz88OSP »

Witam Jeżeli mam ktoś do przekazania sprzęt do ratownictwa technicznego chętnie przyjmie OSP nasze OSP nie jest w KSRG ale jesteśmy często wzywani do zarżeń drogowych taj jak dzisiaj miało miejsce zostaliśmy wezwani do wypadku niestety nie posiadamy sprzętu do ratownictwa drogowego i czekaliśmy chwile na PSP może jakaś jednostka wymienia taki sprzęt chętnie przygarnie nasza OSP . Nasz burmistrz rozkłada ręce i mówi że nie mam środków finansowych na taki sprzęt

Raku
Posty: 204
Rejestracja: śr 30 lis 2011, 14:02
OSP (gm., woj.): Bierna, Sulików, Dolnośląskie
Status: Offline

Re: Jeżeli mam ktoś do przekazania sprzęt do ratownictwa tec

Post autor: Raku »

Nie chce Cię dołować, ale szansa na to, że jakaś OSP odda sprzęt wart min. 20 tysięcy jest naprawdę znikoma...

tomistrazak
Posty: 12
Rejestracja: wt 04 wrz 2012, 15:43
Status: Offline

Re: Jeżeli mam ktoś do przekazania sprzęt do ratownictwa tec

Post autor: tomistrazak »

Co do cięcia pojazdów piłą spalinową, to sądzę że to nie jest najlepszy sposób. Osobiście bym polecał sposób jak na filmie http://www.youtube.com/watch?v=nakSPmLpWsI
podobne podnośniki znajdziesz pod hasłem podnośnik kolejowy a użyta piła to piła szablasta.
Awatar użytkownika

GLM
Posty: 478
Rejestracja: wt 30 sie 2011, 16:15
OSP (gm., woj.): Długa Koscielna
Status: Offline

Re: Jeżeli mam ktoś do przekazania sprzęt do ratownictwa tec

Post autor: GLM »

lukasz88OSP pisze:Witam Jeżeli mam ktoś do przekazania sprzęt do ratownictwa technicznego chętnie przyjmie OSP nasze OSP nie jest w KSRG ale jesteśmy często wzywani do zarżeń drogowych taj jak dzisiaj miało miejsce zostaliśmy wezwani do wypadku niestety nie posiadamy sprzętu do ratownictwa drogowego i czekaliśmy chwile na PSP może jakaś jednostka wymienia taki sprzęt chętnie przygarnie nasza OSP . Nasz burmistrz rozkłada ręce i mówi że nie mam środków finansowych na taki sprzęt
To po co was wzywali do tego wypadku ? w celu usunięcia szkła plastiku z jezdni ? bo im oczywiscie się nie chce. A i sorbentu troche posypac i zamieśc wszystko ! A wiesz ile taki sprzęt kosztuje ? , A przeszkolenie rt jest ? i kpp ?
Święty Florianie patronie nasz ,miej w opiece naszą Straż
Awatar użytkownika

podymacz
Posty: 660
Rejestracja: czw 06 maja 2010, 10:24
OSP (gm., woj.): Więcławice gmina Michałowice woj. Małopolskie
Status: Offline

Re: Jeżeli mam ktoś do przekazania sprzęt do ratownictwa tec

Post autor: podymacz »

lukasz88OSP pisze:Witam Jeżeli mam ktoś do przekazania sprzęt do ratownictwa technicznego chętnie przyjmie OSP nasze OSP nie jest w KSRG ale jesteśmy często wzywani do zarżeń drogowych taj jak dzisiaj miało miejsce zostaliśmy wezwani do wypadku niestety nie posiadamy sprzętu do ratownictwa drogowego i czekaliśmy chwile na PSP może jakaś jednostka wymienia taki sprzęt chętnie przygarnie nasza OSP . Nasz burmistrz rozkłada ręce i mówi że nie mam środków finansowych na taki sprzęt
nie, no prośba jest rewelacyjna. :lol:

Ja też - zwracam się z prośbą do jednostek, które otrzymały nowe GBA, (a się rozmyśliły) żeby któraś przekazała...

O czym Łukasz Ty piszesz?
Taka prośba to tylko i wyłącznie do UG. I niech Wasz burmistrz nie rozkłada rąk, tylko poszuka jakiś 10-15 tysięcy złotych na używany sprzęt. Trochę firm sprzedaje lukasy, webery itp, za taką właśnie kwotę.
Twój apel jest bez sensu...
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat