Pager Digitex DSP-93S

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

Topic author
lovek
Posty: 31
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 02 sie 2012, 07:56
Status: Offline

Pager Digitex DSP-93S

Post autor: lovek »

Witam :) Jaki jest zasięg pagera dedykowanego do stacji obiektowej DSP-50. Chodzi mi dokładnie o pager DSP-93S ? Pozdrawiam

Sernik
Posty: 170
Rejestracja: śr 31 sty 2007, 09:24
OSP (gm., woj.): woj. małopolskie
Status: Offline

Re: Pager Digitex DSP-93S

Post autor: Sernik »

Witam, niestety kolego nikt nie będzie w stanie podać Ci dokładnej informacji, dlatego że pagery działają w zasięgu anteny Twojej OSP. W zależności od tego jak jest usytuowany budynek, antena, biorąc pod uwagę warunki terenowe zasięg może wynosić od 1km do 5-7 km, może nawet więcej. Ja mam u siebie sprawdzone kilka miejsc w których pager podał sygnał i jak na razie jest to ok. 5 km od jednostki (przez las i wzniesienie terenu). Jeżeli chciałbyś korzystać z tego rozwiązania proponuję dogadać się z serwisem o wypożyczenie 1 pagera celem przetestowania zasięgu, jeden będzie siedział w remizie puszczał alarm a Ty będziesz sprawdzał gdzie pika :D zacznie się pewnie dyskusja o noszeniu drugiego przedmiotu przy sobie - szczerze to przyzwyczaiłem się i pilnuję go tak jak portfela, a korzyści (przynajmniej dla mnie) są ogromne - mogę wyłączyć telefon kom. a wiedzieć o alarmie i jechać na akcję :) jest też druga opcja, mianowicie niektóre jednostki na wzór niemiecki wyciszają syrenę i o alarmie dowiadują się z pagerów i smsów (korzyść dla mieszkańców :) )W razie awarii prądu (nie wyje syrena) jak masz dobrze zaprogramowane DSP to alarm na pager dalej przychodzi.

Pozdrawiam

Zapaleniec
Posty: 14
Rejestracja: ndz 26 sie 2012, 11:10
Status: Offline

Re: Pager Digitex DSP-93S

Post autor: Zapaleniec »

W naszej jednostce posiadamy taki zestaw. "Udokumentowany" zasięg to ok. 9km. Niestety, ale pagery są strasznie wadliwe tzn. raz działają, a raz nie mimo tego samego położenia.

dzidzi998
Posty: 172
Rejestracja: wt 11 lis 2008, 11:30
Status: Offline

Re: Pager Digitex DSP-93S

Post autor: dzidzi998 »

To, że pagery nie za każdym razem działają kolego w tym samym miejscu to nie jest wina pagerów. Winną jest płytka, którą instalator założył do DSP i ona jest zepsuta. My mieliśmy ten sam problem bo instalator chciał zrobić tanim kosztem i chciał dać zregenerowaną płytkę i działo się tak samo jak opisałeś. Po założeniu na nową wszystko hula za każdym razem bez najmniejszego problemu.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat