oprogramowanie do ewidencji druhów jednostek osp

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

Topic author
iwka823
Posty: 13
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 04 lip 2012, 11:43
Status: Offline

oprogramowanie do ewidencji druhów jednostek osp

Post autor: iwka823 »

Witam! jestem pracownicą urzędu zaangażowaną w działalność osp. Szukam jakiegoś fajnego i sprawdzonego oprogramowania, które pomoże mi ogarnąć ponad 400 druhów z 13 jednostek osp. Chodzi mi o uporządkowanie odznaczeń, szkoleń, badań itp. itd. Może ktoś korzysta z fajnego oprogramowania, proszę o podpowiedź :)

Zapaleniec
Posty: 14
Rejestracja: ndz 26 sie 2012, 11:10
Status: Offline

Re: oprogramowanie do ewidencji druhów jednostek osp

Post autor: Zapaleniec »

Excel

quovadis
Posty: 12
Rejestracja: pt 24 maja 2013, 20:49
Status: Offline

Re: oprogramowanie do ewidencji druhów jednostek osp

Post autor: quovadis »


JakubZ
Posty: 132
Rejestracja: pt 29 kwie 2011, 00:20
OSP (gm., woj.): Pilzno, woj. Podkarpackie
Lokalizacja: Pilzno
Kontakt:
Status: Offline

Re: oprogramowanie do ewidencji druhów jednostek osp

Post autor: JakubZ »

Ja korzystam z mOSP. Ściąg sobie wersje demo i może się przyda. Można tam podzielić druhów na grupy (jednostki) i potem dodawać każdego w odpowiedniej grupie.
Obrazek

Sylwek
Posty: 684
Rejestracja: czw 14 kwie 2005, 08:26
Kontakt:
Status: Offline

Re: oprogramowanie do ewidencji druhów jednostek osp

Post autor: Sylwek »

Programy o których słyszałem, zastrzegam, że nie używam:

http://www.benesoft.eu/index.php?menu=p ... uh&lang=pl ogólnie prowadzenie spraw OSP

http://ognik.com.pl/ księgowość - raczej dla skarbnika OSP

JakubZ
Posty: 132
Rejestracja: pt 29 kwie 2011, 00:20
OSP (gm., woj.): Pilzno, woj. Podkarpackie
Lokalizacja: Pilzno
Kontakt:
Status: Offline

Re: oprogramowanie do ewidencji druhów jednostek osp

Post autor: JakubZ »

Z opisu wynika, że bardzo dobry program do "obsługi" osp. Jak i z poziomu OSP i urzędu. Tylko jedna kwestia - CENA powala.
Obrazek

Topic author
iwka823
Posty: 13
Rejestracja: śr 04 lip 2012, 11:43
Status: Offline

Re: oprogramowanie do ewidencji druhów jednostek osp

Post autor: iwka823 »

Faktycznie cena zniewalająca :roll:

zospzakrzowek
Posty: 7
Rejestracja: śr 01 paź 2008, 22:42
Status: Offline

Re: oprogramowanie do ewidencji druhów jednostek osp

Post autor: zospzakrzowek »

iwka823 pisze:Witam! jestem pracownicą urzędu zaangażowaną w działalność osp. Szukam jakiegoś fajnego i sprawdzonego oprogramowania, które pomoże mi ogarnąć ponad 400 druhów z 13 jednostek osp. Chodzi mi o uporządkowanie odznaczeń, szkoleń, badań itp. itd. Może ktoś korzysta z fajnego oprogramowania, proszę o podpowiedź :)
Nasza jednostka zakupiła program już wspomniany "mOSP" cena dobra bo 260 zł. Masz w tym programie prawie wszystko co jest ewidencjonowane w OSP. Kolega z gminy, który prowadzi sprawy strażackie korzysta z niego.Taki program daje 3 możliwości zainstalowania tego programu . Jest ewidencja w tym szkolenia, badania lekarskie, umundurowanie -wyposażenie osobiste,odznaczenia, środki trwałe i nie trwałe, Akcje i wyjazdy, i inne. Prosty w obsłudze. Ja jestem z niego bardzo zadowolony i bardzo jest przydatny. Oprócz tego można rozliczać przychody i wydatki z kasy i banku tz.' Raporty kasowe' Do prowadzenia tylko ewidencji to na pewno będzie pomocny. Są opcje np. kiedy kończą się np. badania i przy otwieraniu programy pokazuje komu się skończyły lub kto ich nie ma. Tani i dobry organizacyjne . Można robić sobie różnego rodzaju zestawienia, np stany wyszkolenia, wyposażenia, raporty kasowe co już wspomniałem, wykazy członków i inne. Ja polecam bo go używam. Ze strażackim pozdrowieniem !
Awatar użytkownika

pol102
Posty: 61
Rejestracja: sob 28 maja 2011, 18:51
OSP (gm., woj.): Mochy (Przemęt, wielkopolskie)
Status: Offline

Re: oprogramowanie do ewidencji druhów jednostek osp

Post autor: pol102 »

Wciąż tworzę system informatyczny dla jednostek OSP... napotkałem tylko mały problem - brak konkretnych oczekiwań. O ile jeszcze ochotnicy zasypują mnie pomysłami, o tyle nawet moja własna gmina nie garnie się do określenia swoich wyimaginowanych potrzeb.
Awatar użytkownika

bohun
Posty: 192
Rejestracja: śr 24 cze 2009, 08:11
OSP (gm., woj.): (pow. olkuski, małopolskie)
Status: Offline

Re: oprogramowanie do ewidencji druhów jednostek osp

Post autor: bohun »

Może pani iwka823 coś pomoże w określeniu wymagań dla programu.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat