Bezpieczny strażak

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

Topic author
kom.gminny
Posty: 22
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 24 sty 2012, 12:19
OSP (gm., woj.): skawa raba wyżna małopolskie
Status: Offline

Bezpieczny strażak

Post autor: kom.gminny »

Witam wszystkich druhów.
Mam pytanie czy ktoś z druhów składał wnioski do WFOSiGW z programu "Bezpieczny strażak"
Interesuje mnie jeden z dokumentów "zaświadczenie dokumentujące wywiązywanie się Wnioskodawcy z obowiązku uiszczania opłat za korzystanie ze środowiska (Urząd Marszałkowski) i kar za nieprzestrzeganie wymogów ochrony środowiska (WIOŚ)",Jeśli ktoś może wyjaśnić co kryje się pod tym tajemniczym zapisem bardzo będę wdzięczny. Informacje które uzyskałem w WFOŚiGW to takie że muszę zwrócić się do Urzędu Marszałkowskiego o takie zaświadczenie
Z góry dziękuje za informacje
Pozdrawiam
Awatar użytkownika

malczan4
Posty: 92
Rejestracja: pn 03 maja 2010, 17:09
OSP (gm., woj.): Wierzbanowa (Wiśniowa, małopolskie)
Kontakt:
Status: Offline

Re: Bezpieczny strażak

Post autor: malczan4 »

Odezwij się na e-mail to wyślę co trzeba. ;)

pawetalar
Posty: 3
Rejestracja: śr 24 lip 2013, 07:48
OSP (gm., woj.): OSP Jawoczno Śląskie
Kontakt:
Status: Offline

Re: Bezpieczny strażak

Post autor: pawetalar »

Nie ma jak polska biurokracja. Stos papierów, aby cokolwiek załatwić nawet w jednostce.
Właśnie realizujemy zadanie skup tonerów wrocław, w której skupujemy puste tonery tak, aby je bezpiecznie zutylizować i aby nie trafiły na wysypiska.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat