Kurs podstawowy.

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.
Awatar użytkownika

Topic author
Charlie
Posty: 102
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 13 sty 2011, 12:10
OSP (gm., woj.): Śląskie, Koniecpol
Status: Offline

Kurs podstawowy.

Post autor: Charlie »

Witam, jeżeli zrobiłem kurs pierwszego stopnia dwa lata temu ( nie zrobiłem II, gdyż miałem wysokie ciśnienie) to teraz muszę wszystko powtarzać, żeby zrobić w końcu komorę?

dzidzi998
Posty: 172
Rejestracja: wt 11 lis 2008, 11:30
Status: Offline

Re: Kurs podstawowy.

Post autor: dzidzi998 »

Kurs I stopnia jest ważny i jeżeli masz badanie okresowe od lekarza to nie musisz robić żadnego innego badania. Naczelnik powinien wypełnić kartę skierowania na kurs drugiego stopnia, upoważniona osoba z ramienia gminy podbić to skierowanie i wówczas naczelnik dołącz ksero badań lekarskich, ksero ukończenia kursu I stopnia i legalnie idziesz na kurs II stopnia, ot cała procedura.Jeżeli masz ważne badania lekarskie o braku przeciw skazań do brania udziału w akcjach ratowniczo - gaśniczych i są one aktualne na czas brania udziału w kursie II stopnia , wówczas legalnie bierzesz udział w tym szkoleniu i nikt w tym nie może Ci przeszkodzić. Notabene dodam Ci od siebie , że od nowego roku zmienia się regulamin i według nowego każdy ochotnik musi raz na pięć lat przejść komorę, więc się nie martw bo na każdego przyjdzie czas .
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat