zakup samochodu SLRR

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.
Awatar użytkownika

Topic author
ospbrzostek
Posty: 48
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 18 maja 2006, 08:54
Status: Offline

zakup samochodu SLRR

Post autor: ospbrzostek »

Witam Koledzy
Możecie mi doradzić jak i skąd pozyskać środki na zakup samochodu SLRR. Chcemy doposażyć sie w taki samochód. Wiadomo że nie mają te samochody CNBOP więc ze Związku będzie problem pozyskać środki na ten cel.

Sernik
Posty: 170
Rejestracja: śr 31 sty 2007, 09:24
OSP (gm., woj.): woj. małopolskie
Status: Offline

Re: zakup samochodu SLRR

Post autor: Sernik »

No to sprawa jest prosta, jak nie ma CNBOP to nie możesz nim jeździć, a dotację to możesz dostać co najwyżej od lokalnego sponsora jak go dobrze przekonasz, z żadnych innych oficjalnych źródeł czy fundacji nie dostaniesz kasy na takie auto.

marcin OSP
Posty: 111
Rejestracja: śr 17 lut 2010, 10:29
OSP (gm., woj.): OSP Mstów woj sląskie
Status: Offline

Re: zakup samochodu SLRR

Post autor: marcin OSP »

Witam
Nawiązując do pytania kolegi co do samochodu SLRR to ktoś mi powiedział ze samochody typu SLOP SLRR SLKW do 3,5 t nie musza posiadać posiadać świadectwa CNBOP. Jestem w trakcie załatwiania takiego samochodu to swojej jednostki kilka prób niestety się nie powiodło ale się nie poddaje
dla mnie różnica między SLOP np Renault Kango a SLRR Renault Kongo jest następująca:
Podczas zgłaszania do KM/KP samochodu wystarczy podać że na wyposażeniu jest zestaw do zabezpieczenia miejsca działań, sorbent, szczotki, łopata, jakąś lepiej doposażoną apteczkę nazwana według wyobraźni osoby piszącej pismo i mamy SLRR.
Jeśli się mylę to przepraszam za zaśmiecanie forum.
Awatar użytkownika

Topic author
ospbrzostek
Posty: 48
Rejestracja: czw 18 maja 2006, 08:54
Status: Offline

Re: zakup samochodu SLRR

Post autor: ospbrzostek »

Kolego samochody typu SOP, SLKw, SLRR nie muszą mieć Świadectwa Dopuszczenia nie jest wymagane i te samochody mogą być w podziale PSP/OSP. Pokaż mi chociaż jeden samochodu który jest w PSP takiego typu który ma CNBOP? Niema go żaden tego typu pojazd.

Sylwek
Posty: 684
Rejestracja: czw 14 kwie 2005, 08:26
Kontakt:
Status: Offline

Re: zakup samochodu SLRR

Post autor: Sylwek »

Jeśli jest to nowy samochód to związek jak najbardziej dotuje lekkie - było 50 tys.
W kwestii CNBOP to faktycznie nie było "świadectw dopuszczenia" ale była "pozytywna opinia" i w naszym przypadku samochód coś takiego posiadał. Większość firma, która sprzedaje nowe zabudowane samochody posiada potrzebne dokumenty i nie ma z tym problemów.
Awatar użytkownika

Topic author
ospbrzostek
Posty: 48
Rejestracja: czw 18 maja 2006, 08:54
Status: Offline

Re: zakup samochodu SLRR

Post autor: ospbrzostek »

Sylwek pisze:Jeśli jest to nowy samochód to związek jak najbardziej dotuje lekkie - było 50 tys.
W kwestii CNBOP to faktycznie nie było "świadectw dopuszczenia" ale była "pozytywna opinia" i w naszym przypadku samochód coś takiego posiadał. Większość firma, która sprzedaje nowe zabudowane samochody posiada potrzebne dokumenty i nie ma z tym problemów.


MOŻE PAN PRZEKAZAĆ BARDZIEJ SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE NA TEN TEMAT.

Sylwek
Posty: 684
Rejestracja: czw 14 kwie 2005, 08:26
Kontakt:
Status: Offline

Re: zakup samochodu SLRR

Post autor: Sylwek »

Poszło na PW.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat