Pożar konopii

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.
Awatar użytkownika

Topic author
naczelnikprzemo
Posty: 11
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pt 02 mar 2012, 19:49
OSP (gm., woj.): OSP woj. Zachodniopomorskie
Status: Offline

Pożar konopii

Post autor: naczelnikprzemo »

Awatar użytkownika

Curahee
Posty: 164
Rejestracja: pn 03 wrz 2007, 12:56
Lokalizacja: WLKP
Status: Offline

Re: Pożar konopii

Post autor: Curahee »

kiedy sobie uświadomili co płonie, wszyscy zdjęli ODO...
Piekło: przyszłe miejsce pobytu tych wszystkich, którzy lubią igrać z ogniem.

XCerber
Posty: 421
Rejestracja: czw 31 maja 2012, 12:04
OSP (gm., woj.): Pinczyn, Zblewo, Pomorskie
Status: Offline

Re: Pożar konopii

Post autor: XCerber »

przywiezli sprężarke do butli od aparatów i nabijali to "wesołe" powietrze na poźniej ;P
Awatar użytkownika

Curahee
Posty: 164
Rejestracja: pn 03 wrz 2007, 12:56
Lokalizacja: WLKP
Status: Offline

Re: Pożar konopii

Post autor: Curahee »

i nagle się okazało, że są pożary które wywołują uśmiech na twarzy :):):)
Piekło: przyszłe miejsce pobytu tych wszystkich, którzy lubią igrać z ogniem.

fire45
Posty: 268
Rejestracja: pt 16 gru 2011, 16:43
Status: Offline

Re: Pożar konopii

Post autor: fire45 »

A na koniec, każdy z Was się obudził...
Awatar użytkownika

Curahee
Posty: 164
Rejestracja: pn 03 wrz 2007, 12:56
Lokalizacja: WLKP
Status: Offline

Re: Pożar konopii

Post autor: Curahee »

no...no... no musiał...

A tak już offtopic; jesteście za legalizacją gandzi?
Moje osobiste zdanie na ten temat, jest takie, że nie należy rozgraniczyć używki i ich wpływ na człowieka. Nie jarałem jeszcze w swoim życiu więc ciężko mi się określić. Z dostępnych informacji wiemy, że są narkotyki miękkie i twarde. Tylko pytanie: czy z miękkich przeskoczysz na twarde? Co kraj to obyczaj co człowiek to opinia. Co myślicie?
Piekło: przyszłe miejsce pobytu tych wszystkich, którzy lubią igrać z ogniem.
Awatar użytkownika

Curahee
Posty: 164
Rejestracja: pn 03 wrz 2007, 12:56
Lokalizacja: WLKP
Status: Offline

Re: Pożar konopii

Post autor: Curahee »

no...no... no musiał...

A tak już offtopic; jesteście za legalizacją gandzi?
Moje osobiste zdanie na ten temat, jest takie, że nie należy rozgraniczyć używki i ich wpływ na człowieka. Nie jarałem jeszcze w swoim życiu więc ciężko mi się określić. Z dostępnych informacji wiemy, że są narkotyki miękkie i twarde. Tylko pytanie: czy z miękkich przeskoczysz na twarde? Co kraj to obyczaj co człowiek to opinia. Co myślicie?
Piekło: przyszłe miejsce pobytu tych wszystkich, którzy lubią igrać z ogniem.
Awatar użytkownika

seligow
Posty: 679
Rejestracja: pn 15 mar 2010, 13:31
OSP (gm., woj.): Seligów woj.Łódzkie
Lokalizacja: Łowicz
Kontakt:
Status: Offline

Re: Pożar konopii

Post autor: seligow »

W 100% za pełną legalizacją i nałożeniem akcyzy jak na papierosy czy alkohol. Możemy się czarować, że narkotyków nie ma i nas problem nie dotyczy, albo zacząć zarabiać (jako państwo) na akcyzie. Zaraz się podniosą głosy, że po narkotykach ludzie szaleją... A po gorzale mniej?? Wystarczy poczytać ile było wypadków spowodowanych alkoholem, ile pobić a nawet zabójstw. Większość przemocy domowej jest na tle alkoholowym. Albo że państwowe nie będą schodziły, bo lewizna jest tańsza... Owszem jest tańsza, czeska wódka i odkażalniki na melinach też są tańsze, a POLMOSów nie wyparły z rynku... Czy bardziej szkodzą od alkoholu czy nikotyny? Nie wiem, ale przejdźmy się pod pierwszy lepszy wiejski/osiedlowy sklepik i popatrzmy na Ziutka, Henia i Stasia raczących się winkami marki wino. Bardzo zdrowo wyglądają... Albo policzmy ile osób umiera od raka spowodowanego paleniem. Dzieci się zdemoralizują? Nad tym trzeba było myśleć zanim wprowadziło się gimnazja (brawo panie Handke :evil: ).

Każdy ma swój rozum i jeżeli nie ćpa teraz, to jak byłoby to legalne, to też nie zacznie. A jeżeli już chce, to niech państwo na tym zarabia.
Starszy sikawkowy
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat