Zebranie na terenie strażnicy

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

Topic author
anonimowy
Posty: 1
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 12 sie 2014, 09:38
Status: Offline

Zebranie na terenie strażnicy

Post autor: anonimowy »

Witam
W mojej jednostce istnieje problem z liczebnością członków oraz frekwencją. Zarząd nie widzi tego i lekceważy problem. Chce więc podjąć kroki aby temu zapobiec. Czy jako członek zwyczajny mam prawo zorganizować na terenie jednostki zebranie dla członków ? Wiem że sam prezes jednostki nie jest w stanie mi tego zabronić a czy zarząd może i jakie będą do tego podstawy ?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika

Curahee
Posty: 164
Rejestracja: pn 03 wrz 2007, 12:56
Lokalizacja: WLKP
Status: Offline

Re: Zebranie na terenie strażnicy

Post autor: Curahee »

Jeśli Zarząd się uprze i w tej materii zgada to nie dostaniesz kluczy do otwarcia przybytku. Każdy ci powie, że jest chory i się w tyłek ugryziesz. Postaraj się o inną, niezależną lokalizację, np.: świetlica wiejska. Nie jestem pewien, jak to wygląda w statucie, czy członkowie zwyczajni mają prawo do zwoływania zebrań.
Piekło: przyszłe miejsce pobytu tych wszystkich, którzy lubią igrać z ogniem.

PiotrG
Posty: 185
Rejestracja: sob 19 sie 2006, 14:20
Lokalizacja: pomorskie
Status: Offline

Re: Zebranie na terenie strażnicy

Post autor: PiotrG »

Zajrzyj do STATUTU.
Tam powinieneś znaleźć odpowiedź

Zenus
Posty: 121
Rejestracja: czw 07 sie 2014, 22:28
Status: Offline

Re: Zebranie na terenie strażnicy

Post autor: Zenus »

Zebranie możesz posiedzenia zarządu nie możesz i masz prawo do korzystania z własności OSP jaką jest strażnica ale wiadomo wymówek możesz napotkać wiele . Poza tym czuję bunt na okręcie żeby ci się czkawką nie odbiło , bo mała frekwencja to nie tylko wasz problem i często jest tak że nie ważne jaki jest zarząd i tak przychodzą tylko najbardziej oddani sprawie .
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat